Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Crnotravska, 243.000€, 78m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Banjica
  6. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Crnotravska, 243.000€, 78m²

Beograd, Voždovac opština, Banjica
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-231Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 985 €

243.000 €

3.115 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.295 €
78 m²
3,5 sobe
8/10 spratova
Banjica - Crnotravska
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1203
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Prodaje se odličan stan, Banjica Crnotravska – idealan za porodicu ili investiciju Na atraktivnoj lokaciji kod kružnog toka na Trošarini, na početku Crnotravske ulice, nalazi se kompletno opremljen stan koji predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini su Lidl, Univerexport, Sportski centar Banjica i Banjicka pijaca, a lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada. Stan je izvorno dvoiposoban, a trenutno je funkcionalno organizovan kao dve zasebne stambene jedinice: Dvoiposoban stan od 58 m² Garsonjera od 20 m² Obe jedinice mogu funkcionisati potpuno odvojeno ili kao jedna celina tj kao troiposoban stan, što ga čini idealnim za veću porodicu, zajednički život sa privatnošću ili izdavanje jednog dela stana. Stan poseduje: tri spavaće sobe dnevni boravak veliku kuhinju + dodatnu čajnu kuhinju dva kompletno opremljena kupatila zastakljenu kuhinjsku lođu sa mašinom za pranje i sušenje veša centralno grejanje i toplu vodu pogled na Bajfordovu šumu Sav ugradni nameštaj i bela tehnika su uključeni u cenu. Zgrada i ulaz su uredni i održavani, a sam stan je veoma lepo očuvan. Parking se nalazi iza i ispred zgrade i nije zoniran. Jasmina 063.77.62.283. Posebna prednost ove nekretnine jeste investicioni potencijal, obe jedinice mogu se koristiti za dugoročno ili kratkoročno izdavanje. Takodje, može biti idealan prostor za višečlanu porodicu. Agencijska provizija: 2.00 % Opis provizije: + PDV