Četvorosoban stan na prodaju, Apelovac, 141.100€, 83m²

141.100 €
1.700 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1890
- Parking u dvorištu zgrade
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Na prodaju novoizgrađen četvorosoban stan površine 83 m2, u mirnom i porodičnom delu Niša, u naselju Apelovac.
Stan se nalazi na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata.
Struktura stana je veoma funkcionalna i pogodna za porodični život - ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak sa trezarijom i odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe i dve terase koje pružaju dodatni komfor i prirodno osvetljenje.
Grejanje u stanu je etažno, mikoterm kotao i radijatori, što omogućava kontrolu troškova.
U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pijaca, srednje škole, na samo par metara i Osnovna škola, autobuska stajališta, kao i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, što ovu nekretninu čini odličnim izborom kako za porodicu, tako i za investiciju.
Cena iznosi 1.700 eura po m2 i uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 3.000 eura.
Stan je u katastru nepokretnosti upisan kao privatna svojina 1/1, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita.
Za više informacija, kao i za zakazivanje razgledanja pozovite na broj telefona 060... (prikaži broj telefona) .
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Čair18 min
- Park Svetog Save20 min
- Park složnih komšija21 min