Dvoiposoban stan na prodaju, Ugrinovački put 18 deo, 98.500€, 50m²

98.500 €
1.970 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Prostorije: terasa
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Opis oglasa
Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nižoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno. Podno grejanje i inverter klima. Ugradjena kvalitetna stolarija sa roletnama i komarnicima. Objekat priključen na kanalizacionu mrežu. Podnet zahtev za legalizaciju. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dečje igralište23 min
- Dečje igralište31 min
- Dečje igralište31 min

Obeležja kulture u blizini
- Ičkova kuća19 min
- Livnica Pantelić19 min
- Kuća porodice Karamata20 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Sava Šumanović)7 min
- Srednja škola (Saobraćajno tehnička škola)11 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Svitac)10 min
- Fakultet (Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu)11 min

- Bolnica (Hirurška ordinacija Renova)11 min
- Klinika (Poliklinika O2)15 min
- Teretana (Fitnes & Zdravlje Venus)10 min
- Prodavnica (Prodavnica Sunce)6 min
- Restoran (Restoran Olympic)7 min
- Kafana (Kafana Biblioteka kod Majora)33 min