Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Garsonjera na prodaju, Adice, 50.000€, 22m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Adice
  5. Garsonjera

Garsonjera na prodaju, Adice, 50.000€, 22m²

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1003361Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 203 €

50.000 €

2.273 € / m2

22 m²
Garsonjera
Prizemlje/2 sprata
Stan,NOVI SAD,ADICE,kv: 22.00, € 50000, ID: 1003361
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Uobičajeno stanje
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2024.
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003361

ADICE, GARSONJERA, 22 m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja:

Garsonjera na Adicama – prizemlje, dvorišna strana, nameštena, 22m2

Prodaje se garsonjera na Adicama, površine 22m2, smeštena u prizemlju tipske zgrade. Stan je pozicioniran sa dvorišne strane, što pruža više mira i privatnosti, a vlasnici su deo dvorišta uredili za sopstveno korišćenje.
Stan se prodaje opremljen i spreman za useljenje. Ugrađena je nova kuhinja, a u stanu ima dovoljno prostora za odlaganje stvari. Nekretnina je pogodna za život jedne osobe, studente ili kao investicija za izdavanje.
Karakteristike:

Adice

22m2

Prizemlje

Dvorišno orijentisan

Deo dvorišta na korišćenje

Nova kuhinja

Prodaje se namešten

Mirna lokacija

Napomena: kupovina putem stambenog kredita nije moguća.
Za više informacija i gledanje stana, kontaktirajte nas.

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Milan Elek, licenca broj 3334, mob: 065... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyMilan Elek
Milan Elek avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
268,64 mesečno (ukupno 3.223,73)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyMilan Elek
Milan Elek avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Garsonjera u zgradi za prodaju, uknjižena, Adice, 22 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Adice

2.273 € / m2
Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
1.725 € / m2
2.159 € / m2
2.592 € / m2

Oglasi ove agencije

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.000 €
1.926 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 27 m²

Agencija

Banoštor, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
50.000 €

Banoštor

Banoštor, Okolne lokacije, Beočin

plac • 8.93 a

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.000 €
1.926 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 27 m²

Agencija

Banoštor, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
50.000 €
685 €/m²

Banoštor

Banoštor, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
49.000 €
1.960 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.300 €
1.597 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 29 m²

Agencija

Begeč, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
49.560 €

Begeč

Begeč, Okolne lokacije, Novi Sad

plac • 7.08 a

Agencija

Begeč, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
50.470 €

Begeč

Begeč, Okolne lokacije, Novi Sad

plac • 7.21 a

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.200 €
1.650 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 28 m²

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
53.700 €
2.065 €/m²

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 26 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.800 €
1.650 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 32 m²

Agencija

Čerević, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
48.090 €

Čerević

Čerević, Okolne lokacije, Beočin

plac • 16.03 a

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
50.000 €
2.941 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 17 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.000 €
2.080 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.500 €
2.625 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 20 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
52.500 €
1.500 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 35 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
48.000 €
2.526 €/m²

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 19 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
50.000 €
2.000 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrbas | 4zida.rs
52.500 €
1.750 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Vrbas

garsonjera • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
47.000 €
1.880 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 25 m²

Agencija

Kompletna ponuda