Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Hala

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija, Hala

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

85 oglasa

Malošište | 4zida.rs
Malošište | 4zida.rs
Malošište | 4zida.rs
Malošište | 4zida.rs
Malošište | 4zida.rs
7
Logo agencije

Malošište

Okolne lokacije, Doljevac

30.000 €

72 €/m²

416m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
39

Gradske lokacije

Inđija

4.080.000 €

1.855 €/m²

2199m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Bekerelova

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

880.000 €

1.356 €/m²

649m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
Bekerelova | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bekerelova

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

690.000 €

767 €/m²

900m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Brzeće | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Objekat Jelak

Okolne lokacije, Kopaonik

109.000 €

2.000 €/m²

54m² | lokal | uknjiženo
Brzeće | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Objekat Jelak

Okolne lokacije, Kopaonik

68.620 €

2.000 €/m²

34m² | lokal | uknjiženo
Germana Anđelića | 4zida.rs
Germana Anđelića | 4zida.rs
Germana Anđelića | 4zida.rs
Germana Anđelića | 4zida.rs
Germana Anđelića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Germana Anđelića

Ostružnica, Čukarica opština, Beograd

2.200.000 €

414 €/m²

5308m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
4

Aerodrom

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

200.000 €

367 €/m²

545m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
Trnava | 4zida.rs
10

Trnava

Okolne lokacije, Čačak

290.000 €

411 €/m²

705m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 26.04.2026.
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
Klenak | 4zida.rs
41
Logo agencije

Klenak

Okolne lokacije, Ruma

1.990.000 €

421 €/m²

4724m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
Bačko Gradište | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bačko Gradište

Okolne lokacije, Bečej

300.000 €

980 €/m²

306m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 26.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Perla VB

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

1.102.600 €

2.420 €/m²

455m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Nova Selenča | 4zida.rs
Nova Selenča | 4zida.rs
Nova Selenča | 4zida.rs
Nova Selenča | 4zida.rs
Nova Selenča | 4zida.rs
19
Logo agencije

Nova Selenča

Gradske lokacije, Sombor

450.000 €

847 €/m²

531m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Konjevići | 4zida.rs

Konjevići

Okolne lokacije, Čačak

300.000 €

417 €/m²

719m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Beogradska

Dobanovci, Surčin opština, Beograd

3.000.000 €

1.294 €/m²

2318m² | hala
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

450.000 €

225 €/m²

2000m² | hala | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 24.04.2026.
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
Crepaja | 4zida.rs
6

Crepaja

Okolne lokacije, Kovačica

125.000 €

579 €/m²

216m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 24.04.2026.
Partizanska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Partizanska 62

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

742.500 €

2.700 €/m²

275m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Partizanska 62 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Partizanska 62

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

669.600 €

2.700 €/m²

248m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
Sinđelićeva | 4zida.rs
4

Sinđelićeva

Malošište, Okolne lokacije, Doljevac

38.000 €

92 €/m²

412m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
11
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

90.000 €

274 €/m²

328m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ugrinovci

Zemun opština, Beograd

430.000 €

1.433 €/m²

300m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
4
Logo agencije

Šimanovci

Okolne lokacije, Pećinci

1.250.000 €

843 €/m²

1483m² | hala
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Ražanj

225.000 €

294 €/m²

765m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
Brestovačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Brestovačka

Omoljica, Okolne lokacije, Pančevo

380.000 €

570 €/m²

667m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾