Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Hala

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija, Hala

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

85 oglasa

Braće Ljubinković | 4zida.rs
Braće Ljubinković | 4zida.rs
Braće Ljubinković | 4zida.rs
Braće Ljubinković | 4zida.rs
Braće Ljubinković | 4zida.rs
15
Logo agencije

Braće Ljubinković

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

1.370.500 €

1.556 €/m²

881m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE | 4zida.rs
HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE | 4zida.rs
HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE | 4zida.rs
HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE | 4zida.rs
HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE | 4zida.rs
8
Logo agencije

HLADNJAČA ZA VOĆE I POVRĆE

Industrijska Zona - Sever, Gradske lokacije, Novi Sad

4.150.000 €

3.609 €/m²

1150m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
Bukovac | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bukovac

Gradske lokacije, Novi Sad

1.300.000 €

1.398 €/m²

930m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Krnješevci | 4zida.rs
Krnješevci | 4zida.rs
Krnješevci | 4zida.rs
Krnješevci | 4zida.rs
Krnješevci | 4zida.rs
6
Logo agencije

Krnješevci

Okolne lokacije, Stara Pazova

359.900 €

554 €/m²

650m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

161.348 €

2.123 €/m²

76m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

212.300 €

2.123 €/m²

100m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
Cerska 18 | 4zida.rs
20

Cerska 18

Varna, Okolne lokacije, Šabac

250.000 €

421 €/m²

594m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Zemunska

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

460.000 €

1.420 €/m²

324m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Kudeljarski Nasip

Gradske lokacije, Pančevo

1.500.000 €

1.249 €/m²

1201m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Paraćin

220.000 €

733 €/m²

300m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
Umčari | 4zida.rs
5
Logo agencije

Umčari

Grocka opština, Beograd

250.000 €

625 €/m²

400m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

102.866 €

1.560 €/m²

65m² | lokal | nije uknjiženo
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

129.870 €

1.560 €/m²

83m² | lokal | nije uknjiženo
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
5

Kosovska 4

Centar preko Lepenice, Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

400 €

0 €/m²

1520m² | hala | uknjiženo
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
16

Kosovska 4

Centar preko Lepenice, Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

3.000.000 €

436 €/m²

6879m² | hala | uknjiženo
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
Kosovska 4 | 4zida.rs
13

Kosovska 4

Centar preko Lepenice, Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

4.057.650 €

450 €/m²

9017m² | hala | uknjiženo
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
17

Lazarevac (mesto)

Lazarevac opština, Beograd

400.000 €

990 €/m²

404m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
22
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

1.480.000 €

1.850 €/m²

800m² | hala
Agencija • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Šumatovačka 105 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Šumatovačka 105

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

472.000 €

1.523 €/m²

310m² | lokal | uknjiženo
Božidara Petkovića | 4zida.rs
Božidara Petkovića | 4zida.rs
Božidara Petkovića | 4zida.rs
Božidara Petkovića | 4zida.rs
Božidara Petkovića | 4zida.rs
9

Božidara Petkovića

Gradske lokacije, Velika Plana

495.000 €

707 €/m²

700m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Industrijska BB | 4zida.rs
Industrijska BB | 4zida.rs
Industrijska BB | 4zida.rs
Industrijska BB | 4zida.rs
Industrijska BB | 4zida.rs
9
Logo agencije

Industrijska BB

Industrijska Zona, Ilićevo, Gradske lokacije, Kragujevac

620.000 €

1.033 €/m²

600m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Tomaševac | 4zida.rs
Tomaševac | 4zida.rs
Tomaševac | 4zida.rs
Tomaševac | 4zida.rs
Tomaševac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Tomaševac

Okolne lokacije, Zrenjanin

120.000 €

255 €/m²

470m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Žabare  | 4zida.rs
Žabare  | 4zida.rs
Žabare  | 4zida.rs
Žabare  | 4zida.rs
Žabare  | 4zida.rs
46

Žabare

Gradske lokacije, Paraćin

280.000 €

237 €/m²

1180m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Stubica | 4zida.rs
Stubica | 4zida.rs
Stubica | 4zida.rs
Stubica | 4zida.rs
Stubica | 4zida.rs
15

Stubica

Okolne lokacije, Paraćin

90.000 €

158 €/m²

570m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Paraćin

490.000 €

245 €/m²

2000m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾