Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Hala

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora | Srbija, Hala

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

85 oglasa

Jugović 28 | 4zida.rs
Jugović 28 | 4zida.rs
Jugović 28 | 4zida.rs
Jugović 28 | 4zida.rs
Jugović 28 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Jugović 28

Kać, Okolne lokacije, Novi Sad

680.000 €

325 €/m²

2094m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
Šimanovci | 4zida.rs
12
Logo agencije

Šimanovci

Okolne lokacije, Pećinci

1.450.000 €

967 €/m²

1500m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Milenije Ivanović | 4zida.rs
Milenije Ivanović | 4zida.rs
Milenije Ivanović | 4zida.rs
Milenije Ivanović | 4zida.rs
Milenije Ivanović | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milenije Ivanović

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

350.000 €

500 €/m²

700m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
Bagdala | 4zida.rs
8

Bagdala

Gradske lokacije, Kruševac

150.000 €

450 €/m²

333m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
1

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

63m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
1

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

70m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Vojka | 4zida.rs
Vojka | 4zida.rs
Vojka | 4zida.rs
Vojka | 4zida.rs
Vojka | 4zida.rs
23
Logo agencije

Vojka

Okolne lokacije, Stara Pazova

1 €

0 €/m²

1252m² | hala
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
8
Logo agencije

Industrijska Zona

Gradske lokacije, Jagodina

350.000 €

1.400 €/m²

250m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
17
Logo agencije

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

325 €/m²

200m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Hala Kać | 4zida.rs
Hala Kać | 4zida.rs
Hala Kać | 4zida.rs
Hala Kać | 4zida.rs
Hala Kać | 4zida.rs
9
Logo agencije

Hala Kać

Kać, Okolne lokacije, Novi Sad

1.751.000 €

1.468 €/m²

1193m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Vlaška | 4zida.rs
Vlaška | 4zida.rs
Vlaška | 4zida.rs
Vlaška | 4zida.rs
Vlaška | 4zida.rs
5

Vlaška

Mladenovac opština, Beograd

95.000 €

249 €/m²

381m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

59.120 €

1.836 €/m²

32m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

91.654 €

1.836 €/m²

49m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Ratkovo | 4zida.rs
Ratkovo | 4zida.rs
Ratkovo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ratkovo

Okolne lokacije, Odžaci

76.000 €

105 €/m²

722m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
Industrijska Zona | 4zida.rs
10
Logo agencije

Industrijska Zona

Gradske lokacije, Jagodina

255.000 €

364 €/m²

700m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Novoseljanski put | 4zida.rs
Novoseljanski put | 4zida.rs
Novoseljanski put | 4zida.rs
Novoseljanski put | 4zida.rs
Novoseljanski put | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
50
Logo agencije

Novoseljanski put

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

800.000 €

941 €/m²

850m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
Kamenjar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kamenjar

Gradske lokacije, Novi Sad

268.000 €

1.320 €/m²

203m² | hala
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19

Gradske lokacije

Ćićevac

240.000 €

316 €/m²

760m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Apartmani Kopaonik-Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

Cena na upit

242m² | lokal | nije uknjiženo
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
Siokovac | 4zida.rs
26
Logo agencije

Siokovac

Okolne lokacije, Jagodina

240.660 €

233 €/m²

1032m² | hala
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Glogonj | 4zida.rs
Glogonj | 4zida.rs
Glogonj | 4zida.rs
Glogonj | 4zida.rs
Glogonj | 4zida.rs
22
Logo agencije

Glogonj

Okolne lokacije, Pančevo

450.000 €

398 €/m²

1131m² | hala
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novosadska

Gradske lokacije, Ruma

950.000 €

941 €/m²

1010m² | hala | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
18

Dobanovci

Surčin opština, Beograd

680.000 €

225 €/m²

3024m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
13

Dobanovci

Surčin opština, Beograd

680.000 €

479 €/m²

1420m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Stara Pazova

360.500 €

241 €/m²

1496m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾