Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovni prostor na prodaju, Veternik, 390.000€, 698m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Novi Sad
  4. Veternik

Poslovni prostor na prodaju, Veternik, 390.000€, 698m²

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-8000095Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.581 €

390.000 €

559 € / m2

Poslovni prostor
698 m²

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

Lokal,VETERNIK,VETERNIK,kv: 698.00, € 390000, ID: 8000095
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na struju
  • Uobičajeno stanje
  • Opremljenost: klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
O objektu
  • Godina izgradnje: 2001.

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 8000095

VETERNIK HALE + KANCELARIJA 698m2, PLAC 1150m2

LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine Vam predstavlja višenamensku halu sa kancelarijama na spratu. Upisana zgrada od 420 m2, 170 m2 zgrada poslovnih usluga, 100 m2 pomoćna zgrada. Na placu postoje još dva natkrivena objekta, kao i trafo stanica. Plac dimenzija 60x25 m. 

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Aleksandar Jovanović, licenca broj 1281, mob: 064... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Bistrica
    45 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Dvorac Hadik-Kotek
    12 min
  • Jodna Banja
    14 min
  • Dvorac Eđšeg
    14 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Mihajlo Pupin)
    12 min
  • Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)
    8 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zlatno sunce)
    10 min
  • Fakultet (Protestantski teološki fakultet)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)
    10 min
  • Klinika (Poliklinika Consilium)
    10 min
  • Teretana (Fitness studio Top Form)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (TSV Diskont)
    3 min
  • Restoran (Restoran Na kraj sela)
    30 min
  • Kafana (Pivoteka 77)
    48 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)
    47 min
  • Autobuska stanica (Veternik - Stadion)
    1 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    5 min
  • Pošta (Pošta Veternik 21203)
    10 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyAleksandar Jovanović
Aleksandar Jovanović avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyAleksandar Jovanović
Aleksandar Jovanović avatar
1 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poslovni prostor za prodaju, Veternik, 698 m2. Stanje - Uobičajeno, Struja.

Oglasi ove agencije

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
390.000 €
2.955 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 132 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
385.000 €
2.873 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 134 m² • uknjiženo

Agencija

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
390.000 €
3.362 €/m²

Kej

Kej, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 116 m² • uknjiženo

Agencija

392.000 €
3.500 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 112 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
3.333 €/m²

Novi Futog

Novi Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

kuća • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
3.478 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 115 m² • uknjiženo

Agencija

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
400.000 €

Banstol - Vikend Naselje

Banstol - Vikend Naselje, Okolne lokacije, Inđija

plac • 79.84 a

Agencija

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
1.818 €/m²

Sajlovo

Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 220 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
380.000 €

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 60.29 a

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
399.000 €
2.830 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 141 m² • uknjiženo

Agencija

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
8.163 €/m²

Čenej

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad

kuća • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
380.000 €
3.167 €/m²

Cara Dušana

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
388.080 €
2.622 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 148 m² • uknjiženo

Agencija

Vučak, Okolne lokacije, Smederevo | 4zida.rs
401.820 €

Vučak

Vučak, Okolne lokacije, Smederevo

plac • 669.7 a

Agencija

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400.000 €
2.878 €/m²

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 139 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
406.000 €
2.603 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 156 m²

Agencija

400.500 €
4.500 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 89 m² • uknjiženo

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
388.500 €
2.679 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 145 m² • uknjiženo

Agencija

Ribnjak, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
395.000 €
5.411 €/m²

Ribnjak

Ribnjak, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
397.000 €
3.008 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 132 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda