Poslovni prostor na prodaju, Beogradski Put, 375.000€, 650m²






























375.000 €
577 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1090
Opis oglasa
Na prodaju poslovno-stambeni objekat na putu Šabac – Obrenovac.
Odličan spoj poslovnog i stambenog prostora na parceli od 20 ari na odličnoj lokaciji u Skupljenu na udaljenosti 17 km od Šapca prema Obrenovcu.
POSLOVNI PROSTOR:
Kompletno uređen poslovni prostor sa tri velike hale ukupne površine 550m2 pod jednim krovom. Do hala se nalazi opremljena kancelarija i dva apartmana. Sve je sređeno, PVC stolarija, klima.
STAMBENI PROSTOR:
Luksuzno sređena kuća površine od 100m2 nalazi se u istom dvorištu i sastoji se od velike otvorene terase koja je pod krovom kuće, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, pred prostor ispred kupatila, kupatilo. Kuća je luksuzno sređena, PVC stolarija, podovi su obloženi pločicama visokog kvaliteta, sopstveno centralno grejanje – kotao na električnu energiju, klima, video nadzor. Ispred kuće je dvorište,zelena površina, lepo uređena, postavljene ljuljaške i klackalice.
PLAC:
Plac je ograđen, ima širok asvaltni pristup, moguć ulaz kamiona u dvorište sa betonskim platoom. Dve velike kapije do ulice na el. otvaranje.
PREDNOSTI:
Objekat je odmah spreman za rad, nema dodatnog ulaganja. Idealan je za proizvodnju, veleprodaju, auto – centar, servis ili.bilo koju drugu delatnost po izboru kupca. Objekat se nalazi na lako prilaznom mestu što predstavlja dodatnu pogodnost.
Cena: 375.000 €
Kontakt telefon: 066... (prikaži broj telefona) , 063... (prikaži broj telefona)
Registarski broj agencije: 1090
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz poslovnog prostora na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Karađorđu i Mišarskim junacima14 min
- Zgrada Polugimnazije28 min
- Spomenik žrtvama Balkanskih i Prvog svetskog rata29 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Cvijić)10 min
- Srednja škola (Posavotamnavska srednja škola Vladimirci)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Đurđevak)25 min
- Fakultet (Visoka medicinska i poslovno-tehnološka škola strukovnih studija)23 min

- Bolnica (Opšta bolnica Dr Laza K. Lazarević Šabac)27 min
- Klinika (Poliklinika MC Park)28 min
- Teretana (Fitness club Balance)25 min
- Banka (Poštanska štedionica)10 min
- Pošta (Pošta Provo)9 min
Kontakt oglašivača
Stambeni krediti

- Period otplate od
96 -360 meseca
- NKS 4.75%
EKS 5.74%
Fiksna kamatna stopa
- Bez troškova obrade kredita
stranici kreditnih kalkulatora
Keš krediti
Period otplate
13 meseci