Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Lokal na prodaju, Ilirska, 87.000€, 23m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Profesorska Kolonija
  6. Lokal

Lokal na prodaju, Ilirska, 87.000€, 23m²

Beograd, Palilula opština, Profesorska Kolonija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1343Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 353 €

87.000 €

3.783 € / m2

Lokal
23 m²
Prizemlje/2 sprata
Fantastičan lokal u centru – Botanička bašta
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na struju
  • Novo
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1525
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
O objektu
  • Objekat poseduje: video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Palilula-Profesorska kolonija

lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon

Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što pruža savršen balans između centralne lokacije i potpunog mira bez ulične buke.
Prednosti nekretnine:
Struktura: Jedna otvorena prostorija (open-space) i toalet.
Ambijent: Ispred lokala se nalazi prelepa manja bašta sa prostorom za sedenje, idealna za klijente.
Stanje: Trenutno opremljen i funkcioniše kao frizerski salon (odlična prilika za nastavak iste delatnosti).
Namena: Zbog pozicije i rasporeda, prostor je savršen za kozmetičke salone, ordinacije, kancelarije, agencije, studije ili salone za masažu (delatnosti koje rade na zakazivanje).

Odlična investicija sa stabilnim i brzim povratom novca kroz rentu!

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Žikica 063... (prikaži broj telefona)

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Gligorić nekretnineGligorić Nekretnine
Gligorić Nekretnine avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Lokal za prodaju, uknjižen, Profesorska Kolonija, 23 m2, na prizemlju. Stanje - Novo, Struja.

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
63.840 €
2.280 €/m²

Bulevar srpskih ratnika

Centar, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednosoban stan • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Umka, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
56.000 €

Ivka Milosavljevića

Umka, Čukarica opština, Beograd

plac • 28 a • uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
90.000 €
570 €/m²

Sopot (mesto)

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

kuća • 158 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
80.000 €

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

plac • 7.38 a • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
84.000 €

Krnjača

Krnjača, Palilula opština, Beograd

plac • 30 a • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
98.000 €

Milutina Borisavljevića

Borča, Palilula opština, Beograd

plac • 30 a

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
102.810 €
1.490 €/m²

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

poslovni prostor • 69 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
108.100 €
1.802 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
114.000 €
2.651 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 43 m²

Agencija

Prolom Banja, Okolne lokacije, Kuršumlija | 4zida.rs
70.000 €
500 €/m²

Prolom Banja

Prolom Banja, Okolne lokacije, Kuršumlija

kuća • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
60.000 €

Vojlovica

Vojlovica, Gradske lokacije, Pančevo

plac • 44 a • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.000 €
1.607 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Zlatibor

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
88.000 €
2.000 €/m²

Braće Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

garsonjera • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
109.000 €
4.360 €/m²

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Babe, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
1.273 €/m²

Partizanski put

Babe, Sopot opština, Beograd

kuća • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
118.000 €
1.595 €/m²

Novoseljanski put

Gradske lokacije, Pančevo

kuća • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
104.861 €
2.622 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 40 m²

Agencija

Slanci, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
58.500 €

Maršala Tita

Slanci, Palilula opština, Beograd

plac • 4.5 a • uknjiženo

Agencija

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
84.000 €
2.800 €/m²

Skadarlija

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

jednoiposoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
105.000 €
3.500 €/m²

Beograd centar

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

jednosoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda