Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovni prostor na prodaju, Gradske lokacije, 900.000€, 3720m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Smederevska Palanka
  4. Gradske lokacije

Gradske lokacije, Smederevska Palanka
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23317Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 3.648 €

900.000 €

242 € / m2

Poslovni prostor
3720 m²
Prizemlje/1 sprat
Ekskluzivna prodaja poslovnog prostora, 3720m²
O poslovnom prostoru
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto

Opis oglasa

Smederevska Palanka - INVESTICIONA PRILIKA SA ODMAH AKTIVNIM PRIHODOM!

poslovni prostor, 3720m², PR+I, parking

Na prodaju poslovni objekat površine 3.720m² u dva nivoa, smešten u Smederevskoj Palanci — lokaciji sa odličnim potencijalom za industrijske, logističke i komercijalne delatnosti.

Sastoji se od dve etaže po 1860m², što doprinosi boljoj funkcionalnosti i deljenju prostora. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste činjenica da je prostor već u zakupu, a zakupci ostaju, što budućem vlasniku obezbeđuje stabilan i kontinuiran prihod odmah po kupovini, bez dodatnih ulaganja i čekanja povrata investicije.

Velika kvadratura, funkcionalna organizacija prostora i dugoročni poslovni potencijal čine ovu nekretninu idealnim izborom za ozbiljne investitore koji traže sigurnu investiciju i kapital koji donosi profit od prvog dana.

Asfaltni prilaz vodi direktno do objekta, uz dovoljno prostora za manevrisanje i parkiranje, kao i nesmetan pristup većim vozilima.

Retka prilika na tržištu za kupovinu poslovnog prostora sa već razvijenim sistemom prihoda!

Isplativost prostora za oko 10 godina!

Uknjižen na osnovu objekta na 1860m².

Agencijska provizija 2%.

Agent Jovana Simić: 061... (prikaži broj telefona) (licenca br. 5133)

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Smederevska Palanka
    5 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Crkva brvnara
    28 min
  • Spomen česma Crkvenac
    28 min
  • Brvnara posvećena Prvom azanjskom partizanskom odredu
    30 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Olga Milošević)
    4 min
  • Srednja škola (Palanačka gimnazija)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Dečije carstvo)
    20 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Stefan Visoki Smederevska Palanka)
    11 min
  • Klinika (Poliklinika Jeremić)
    45 min
  • Teretana (Fitness club N Fit)
    50 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (TSV Diskont)
    2 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Železnička stanica)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (UniCredit Bank)
    2 min
  • Pošta (Pošta 11420 Smederevska Palanka 1)
    2 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poslovni prostor za prodaju, uknjižen, Gradske lokacije, 3720 m2, na prizemlju. Ima parking mesto.

Oglasi ove agencije

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
825.000 €
5.222 €/m²

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 158 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin | 4zida.rs
800.380 €
1.285 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

poslovni prostor • 623 m² • uknjiženo

Agencija

Misa, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
900.000 €

Novoseljanski put

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

plac • 365.05 a • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
820.000 €
5.125 €/m²

Bulevar kralja Aleksandra

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

lokal • 160 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
800.000 €

Zemunska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

plac • 151.05 a • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
950.000 €
5.278 €/m²

Miloja Đaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 180 m² • uknjiženo

Agencija

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
870.000 €
2.231 €/m²

Trogirska

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd

kuća • 390 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
950.000 €
8.120 €/m²

Hercegovačka (BW Residences)

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
950.000 €
8.120 €/m²

Hercegovačka (BW Residences)

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
926.888 €
6.263 €/m²

BW Perla

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 148 m²

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
926.888 €
6.263 €/m²

BW Perla

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

četvorosoban stan • 148 m²

Agencija

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd | 4zida.rs
1.000.000 €
3.135 €/m²

Loznička

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

četvorosoban stan • 319 m²

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
828.000 €
5.595 €/m²

Sokolska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

poslovni prostor • 148 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
828.000 €
5.595 €/m²

Sokolska

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 148 m² • uknjiženo

Agencija

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
880.000 €
7.333 €/m²

27. marta

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

lokal • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
888.000 €
5.224 €/m²

Kneza Mihaila

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

šestosoban stan • 170 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
960.000 €
6.316 €/m²

Vardarska

Čubura, Vračar, Beograd

petosoban stan • 152 m² • uknjiženo

Agencija

Begaljica, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
850.000 €
514 €/m²

Bulevar revolucije

Begaljica, Grocka opština, Beograd

magacin • 1654 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
949.999 €
5.689 €/m²

Džona Kenedija

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 167 m² • uknjiženo

Agencija

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
870.000 €
1.805 €/m²

Patrijarha Pavla

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

ugostiteljski objekat • 482 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda