Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovni prostor na prodaju, Centar, 78.000€, 52m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Kragujevac
  4. Centar

Poslovni prostor na prodaju, Centar, 78.000€, 52m²

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3252Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 316 €

78.000 €

1.500 € / m2

Poslovni prostor
52 m²
Prizemlje
Mogućnost prenamene u stambeni prostor
O poslovnom prostoru
  • Centralno grejanje
  • Renovirano
  • Prostorije: toalet
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 230
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Na prodaju poslovni prostor u blizini Rode

Na prodaju je poslovni prostor površine 52m2, koji se može koristiti u poslovne svrhe a odličan je i kao stambeni prostor. Nalazi se u blizini Rode, glavne autobuske stanice, više osnovnih škola i vrtića.

Detalji o prostoru:

  • Struktura: dve prostorije, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo.
  • U toku je prenamena u stambeni prostor.
Prikaži broj telefona

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Savremen DomDanijela Jovanović
Danijela Jovanović avatar
9 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Savremen DomDanijela Jovanović
Danijela Jovanović avatar
9 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poslovni prostor za prodaju, uknjižen, Centar, 52 m2, na prizemlju. Stanje - Renovirano, Centralno, ima toalet.

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
65.000 €
1.477 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

lokal • 44 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
55.000 €
3.235 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

lokal • 17 m²

Agencija

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
85.000 €
512 €/m²

Erdeč

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac

1-etažna kuća • 166 m²

Agencija

Donje Komarice, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
90.000 €
82 €/m²

Donje Komarice

Donje Komarice, Okolne lokacije, Kragujevac

poslovna zgrada • 1100 m²

Agencija

Botunje, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
78.000 €

Botunje

Botunje, Okolne lokacije, Kragujevac

poljoprivredno zemljište • 60.3 a

Agencija

Knić, Okolne lokacije, Knić | 4zida.rs
86.500 €

Knić

Knić, Okolne lokacije, Knić

građevinsko zemljište • 66.54 a

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
80.500 €
2.118 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

lokal • 38 m²

Agencija

Vinogradi, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
80.000 €

Vinogradi

Vinogradi, Gradske lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 10 a

Agencija

Žirovnica, Okolne lokacije, Batočina | 4zida.rs
62.000 €

Žirovnica

Žirovnica, Okolne lokacije, Batočina

građevinsko zemljište • 47.9 a

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
54.000 €
2.000 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

poslovni prostor • 27 m²

Agencija

Bagremar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
69.000 €
1.468 €/m²

Bagremar

Bagremar, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
80.000 €
1.000 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

poslovni prostor • 80 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
104.614 €
1.902 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 55 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
87.837 €
1.910 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
89.000 €
1.561 €/m²

Bubanj

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

trosoban stan • 57 m² • uknjiženo

Agencija

Bagremar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
80.000 €
1.739 €/m²

Bagremar

Bagremar, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
87.000 €
1.933 €/m²

Bubanj

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 45 m²

Agencija

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
70.000 €
1.842 €/m²

Stanovo

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

jednosoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
98.500 €
1.824 €/m²

Bubanj

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

trosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
47.980 €

Erdeč

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac

građevinsko zemljište • 47.98 a

Agencija

Kompletna ponuda