Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Lokal na prodaju, Bulevar Nemanjića, 66.950€, 38m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Niš
  4. Ćele Kula
  5. Lokal

Lokal na prodaju, Bulevar Nemanjića, 66.950€, 38m²

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-01090Oglas ažuriran: 16.04.2026.
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 271 €

66.950 €

1.762 € / m2

Lokal
38 m²
Prizemlje
O poslovnom prostoru
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto

Opis oglasa

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, Zona I, površine 38 m2, na spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor... Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas kontaktirajte.

Prikaži broj telefona

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Svetog Save
    15 min
  • Park složnih komšija
    20 min
  • Park Čair
    29 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ćele kula
    4 min
  • Zgrada Pasterovog zavoda
    8 min
  • Vladičanski dvor
    10 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Branko Miljković)
    4 min
  • Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola Niš)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji centar Eci peci pec)
    1 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Prirodno matematički fakultet)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Sava Surgery)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika za laboratorijsku dijagnostiku Neolab)
    4 min
  • Teretana (Strongman fitness center)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Metla diskont)
    2 min
  • Restoran (Restoran Avala)
    3 min
  • Kafana (Kafana Dva jarana)
    12 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Duga taksi)
    20 min
  • Autobuska stanica (Trošarina)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Niš 11)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Lokal za prodaju, Ćele Kula, 38 m2, na prizemlju. Ima garažno mesto.

Oglasi ove agencije

9. Maj, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
66.700 €

Novo selo

9. Maj, Palilula, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 0.1619 a

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
67.000 €
882 €/m²

Knjazevačka

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Sokobanja | 4zida.rs
65.800 €
1.400 €/m²

Sokobanja

Gradske lokacije, Sokobanja

dvosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Sokobanja | 4zida.rs
68.600 €
1.400 €/m²

Sokobanja

Gradske lokacije, Sokobanja

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
67.000 €
779 €/m²

Gabrovačka reka

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 86 m²

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
66.300 €
4.420 €/m²

Obrenovićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

lokal • 15 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
66.000 €
3.882 €/m²

Kralja Aleksandra I Karađorđevića

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

lokal • 17 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Sokobanja | 4zida.rs
65.350 €
1.766 €/m²

Sokobanja

Gradske lokacije, Sokobanja

jednoiposoban stan • 37 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sokobanja | 4zida.rs
68.320 €
1.708 €/m²

Sokobanja

Gradske lokacije, Sokobanja

jednoiposoban stan • 40 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sokobanja | 4zida.rs
67.510 €
1.731 €/m²

Sokobanja

Gradske lokacije, Sokobanja

jednoiposoban stan • 39 m²

Agencija

Donje Vlase, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
66.500 €

Donje Vlase

Donje Vlase, Okolne lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 58.55 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
66.000 €
2.129 €/m²

Vožda Karađorđa

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

lokal • 31 m² • uknjiženo

Agencija

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
68.600 €

Niška Banja

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 36.69 a • uknjiženo

Agencija

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
68.400 €
1.900 €/m²

Zetska

Apelovac, Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
68.370 €
1.899 €/m²

Zeleni bulevar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
68.040 €
2.001 €/m²

Brzeće

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
65.800 €
2.056 €/m²

Brzeće

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
65.800 €
2.056 €/m²

Brzeće

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Aleksinac | 4zida.rs
67.000 €
1.117 €/m²

Dušana Trivunca

Centar, Gradske lokacije, Aleksinac

dvosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Resnik, Okolne lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
66.000 €
342 €/m²

Gornjomalska

Resnik, Okolne lokacije, Kragujevac

2-etažna kuća • 193 m²

Agencija

Kompletna ponuda