Poslovni prostor na prodaju, Takovska bb, 3.000.000€, 701m²












































3.000.000 €
4.280 € / m2
- Centralno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatila (3+), toaleti (3+), kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 5
- 1 lift
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodajemo poslovni prostor u Takovskoj ulici, u strogoj zoni centra, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Prostor zauzima ceo peti sprat poslovne zgrade sa reprezentativnim ulazom i dva lifta, i trenutno je u potpunosti organizovan i u radu kao garni/butik hotel.
Ukupna površina je 701 m². Nekretnina se prodaje u viđenom stanju, kompletno opremljena, sa nameštajem, inventarom i uhodanom organizacijom rada. U okviru ponude je i posao, odnosno mogućnost preuzimanja registrovane delatnosti i nastavka poslovanja bez zastoja, za kupca kome je to interesantno. Istovremeno, zahvaljujući poziciji, površini i činjenici da je prostor u jednoj celini (ceo sprat), lako je prilagodljiv i drugim namenama (kancelarijski prostor, klinika/ordinacije, edukativni centar i sl.), u skladu sa planom kupca.
Raspored obuhvata 19 smeštajnih jedinica: 4 jednokrevetne, 14 dvokrevetnih i 1 apartman, pri čemu svaka soba ima sopstveno kupatilo. Pored smeštaja, prostor čine i recepcija, hol za goste, komunikacije/hodnici, trpezarija sa čajnom kuhinjom, toalet za goste, toalet za osoblje, vešernica, kao i prateće prostorije za odlaganje i logistiku.
Prostor je infrastrukturno prilagođen hotelskom radu. Operativa je postavljena “ključ u ruke”: recepcija 24/7, dnevno održavanje, brzi Wi-Fi i kompletna oprema u sobama (Smart TV, sef, mini bar, čaj i espresso aparat, radni sto), uz mogućnost organizacije doručka i pratećih usluga poput room service-a, transfera po potrebi i vešeraja (u skladu sa modelom rada kupca).
Grejanje je centralno sa obračunom po potrošnji, a kompletan prostor je opremljen i centralnim sistemom klimatizacije sa razvedenim instalacijama u svim sobama i zajedničkim prostorijama, što omogućava stabilan komfor i kontrolu troškova tokom cele godine.
Postoji mogućnost dugoročnog zakupa 5 parking mesta ispred zgrade. Prostor je u procesu uknjižbe u Katastru nepokretnosti.
Ovako organizovan, gotov hotelski sprat u centru grada retko je u ponudi jer kupac praktično ulaže istovremeno u nekretninu i u uhodan posao, uz mogućnost da koncept po potrebi prilagodi. Cena iz oglasa je bez PDV-a.
Posrednička naknada se obračunava prema Opštim uslovima poslovanja agencije DIVIS NEKRETNINE DOO
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Prikaz poslovnog prostora na mapi
Parkovi u blizini
- Park Starine Novaka11 min
- Park Hadžipopovac11 min
- Tašmajdan12 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen kuća Uroša Predića4 min
- Prva varoška bolnica4 min
- Kuća Milutina Milankovića4 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)3 min
- Srednja škola (Pravno poslovna škola)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Kindergarden)5 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Rudarsko-geološki fakultet)3 min

- Bolnica (Gradski zavod za kožne i venerične bolesti Beograd)7 min
- Klinika (Naša poliklinika Dr Rodoljub Ristić)6 min
- Teretana (I win my way - fitnes centar)4 min
- Prodavnica (IDEA)3 min
- Restoran (Meksički restoran Dobola)3 min
- Kafana (Pivnica Žirafa 23)4 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)8 min
- Autobuska stanica (Cvijićeva)5 min
- Tramvajska stanica (Takovska)4 min
- Trolejbuska stanica (27. Marta)3 min
- Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)3 min
- Pošta (Pošta 11013 Beograd 159 (šalter))4 min
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke
Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu

