Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poljoprivredno zemljište na prodaju, Aerodromski Put, 192.500€, 55.1a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Beograd
  4. Surčin opština
  5. Surčin (mesto)
  6. Poljoprivredno zemljište

Beograd, Surčin opština, Surčin (mesto)
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3240Oglas ažuriran: 21.04.2026.
Poljoprivredno zemljište | 4zida
Poljoprivredno zemljište | 4zida

192.500 €

3.490 €/a

Poljoprivredno zemljište
55.15 a
Surčin, Aerodromski put -5515 m2, moguća parcelizacijaIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Zemljište se nalazi na ravnom i preglednom terenu.

Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju, zasade, voćnjake, pašnjake, investicionu kupovinu, dugoročno ulaganje i čuvanje kapitala.

Parcele se mogu kupovati pojedinačno ili u celini..

Cena po dogovoru u zavisnosti od veličine parcele.

Agencijska provizija je 2%

Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:

Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:

- razgledanje nepokretnosti na terenu,

- vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,

- prikupljanje i proveru dokumentacije,

- izradu Predugovora ili Ugovora o kupoprodaji,

- pružanje pomoći u pregovorima,

- zakazivanje overe ugovora i odlazak u pratnji agenta kod notara,

- asistiranje za porez na apsolutna prava i eventualno oslobađanje od istog,

- organizovanje primopredaje i svega ostalog što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.

Agencija i agent koji Vam je dodeljen su od prvog dana saradnje, do konačno završenog posla, Vaša pomoć i podrška.

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Nikoli Tesli
    11 min
  • Stara osnovna škola
    13 min
  • Spomenik palim borcima
    16 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vuk Karadžić)
    9 min
  • Srednja škola (Srednja škola Kosta Cukić)
    19 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Duga)
    7 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    11 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    20 min
  • Klinika (Poliklinika As Medicus Biorezonanca)
    17 min
  • Teretana (Body building i fitness klub Ahilej)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    5 min
  • Restoran (Restoran Boss)
    20 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    31 min
  • Autobuska stanica (Surčin /Ulaz/)
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    6 min
  • Pošta (Pošta Surčin)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poljoprivredno zemljište za prodaju, Surčin (mesto), 55.15 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Guncati, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
873 €/m²

Vuka Karadžića

Guncati, Barajevo opština, Beograd

1-etažna kuća • 228 m² • uknjiženo

Agencija

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
1.137 €/m²

Krivajska

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

1-etažna kuća • 175 m² • uknjiženo

Agencija

Vračar, Beograd | 4zida.rs
189.000 €
2.625 €/m²

Grčića Milenka

Vračar, Beograd

troiposoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
196.800 €
4.800 €/m²

Petra Kočića

Zelena Avenija, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 41 m²

Agencija

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
185.000 €
3.700 €/m²

Danila Lekića-španca

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

jednoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
185.000 €
1.529 €/m²

Okolne lokacije

Okolne lokacije, Zlatibor

1-etažna kuća • 121 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
189.000 €

Batajnica

Batajnica, Zemun opština, Beograd

građevinsko zemljište • 41.64 a

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
195.000 €
4.063 €/m²

Bulevar Despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
199.000 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poljoprivredno zemljište • 94.34 a • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
199.000 €
630 €/m²

Barajevo (mesto)

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

1-etažna kuća • 316 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
200.000 €
5.000 €/m²

Otona Župančiča

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
189.000 €
1.050 €/m²

Braće Panić

Jakovo, Surčin opština, Beograd

1-etažna kuća • 180 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
195.000 €
3.362 €/m²

Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
198.000 €
5.211 €/m²

Radnička

Centar, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 38 m²

Agencija

Vrbica, Okolne lokacije, Aranđelovac | 4zida.rs
199.000 €
2.488 €/m²

Kamenarska

Vrbica, Okolne lokacije, Aranđelovac

1-etažna kuća • 80 m²

Agencija

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
190.000 €
1.667 €/m²

Milutina Paunovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 114 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
194.000 €
2.658 €/m²

Banijska

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
195.000 €
3.000 €/m²

Vidikovački Venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 65 m² • uknjiženo

Agencija

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
192.000 €
3.000 €/m²

Jovanke Jeftanović

Đurkovac, Okolne lokacije, Zlatibor

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Galenika, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
199.500 €
3.381 €/m²

Jovana Stojsavljevića

Galenika, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda