Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poljoprivredno zemljište na prodaju, Fruškogorska, 45.000€, 40.0a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Inđija
  4. Stari Slankamen
  5. Poljoprivredno zemljište

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3179Oglas ažuriran: 04.05.2026.
Poljoprivredno zemljište | 4zida
Poljoprivredno zemljište | 4zida
Poljoprivredno zemljište | 4zida
Poljoprivredno zemljište | 4zida

45.000 €

1.125 €/a

Poljoprivredno zemljište
40 a
Građevinski plac preko puta hladnjačeIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Građevinska parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara.

Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put za Krčedin i pristupom sa dve ulice.

Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području.

Pogodno za različite namene, zbog dobre lokacije i lakog pristupa .

Informacija o lokaciji dostupna na upit.

Agencijska provizija je 1000 e.

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Letnjikovac Pejačević
    13 min
  • Dvorac Šlos
    17 min
  • Ambar sa kotobanjom porodice Lepšanović
    19 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Petar Kočić)
    7 min
  • Srednja škola (Gimnazija Inđija)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Sunce)
    9 min
  • Fakultet (Fakultet za menadžment FAM)
    30 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica Dr Borivoje Gnjatić Stari Slankamen)
    31 min
  • Klinika (Poliklinika Nova Pazova)
    34 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    35 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Žuti market)
    7 min
  • Restoran (Restoran Maria Partel)
    13 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    14 min
  • Autobuska stanica
    10 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    8 min
  • Pošta (Pošta Inđija)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poljoprivredno zemljište za prodaju, Stari Slankamen, 40 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Progoreoci, Okolne lokacije, Aranđelovac | 4zida.rs
50.000 €

Progoreoci

Progoreoci, Okolne lokacije, Aranđelovac

poljoprivredno zemljište • 197 a • uknjiženo

Agencija

Beljina, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
49.000 €

Beljina

Beljina, Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 80 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
41.000 €
732 €/m²

Avalska

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

dvosoban stan • 56 m²

Agencija

Belegiš, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
45.000 €

Zemunska

Belegiš, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 10 a

Agencija

Novi Karlovci, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
46.000 €

Novi Karlovci

Novi Karlovci, Okolne lokacije, Inđija

poljoprivredno zemljište • 139.19 a • uknjiženo

Agencija

Petrovčić, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
49.999 €
365 €/m²

Gavrilovićeva

Petrovčić, Surčin opština, Beograd

1-etažna kuća • 137 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
43.000 €

Đervinska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poljoprivredno zemljište • 20.53 a • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
43.000 €

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poljoprivredno zemljište • 20.53 a • uknjiženo

Agencija

Grgurevci, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica | 4zida.rs
52.000 €
813 €/m²

Grgurevci

Grgurevci, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica

1-etažna kuća • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Donja Trešnjevica, Okolne lokacije, Topola | 4zida.rs
40.000 €
548 €/m²

Donja Trešnjevica

Donja Trešnjevica, Okolne lokacije, Topola

1-etažna kuća • 73 m²

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
53.000 €
2.944 €/m²

Veljka Petrovića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

jednosoban stan • 18 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
51.000 €
1.545 €/m²

Stefana Prvovenčanog

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

jednosoban stan • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
48.000 €
1.920 €/m²

Zova

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

jednosoban stan • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Lisović, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
41.000 €

Lisović

Lisović, Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 29.55 a

Agencija

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
45.000 €

Novi Slankamen

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

građevinsko zemljište • 16.67 a • uknjiženo

Agencija

Vodice, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
39.000 €

Vodice

Vodice, Okolne lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 26 a • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
48.600 €
1.519 €/m²

Moravska

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

jednosoban stan • 32 m²

Agencija

Baćevac, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
37.500 €

Pavlovačka

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

građevinsko zemljište • 15 a • uknjiženo

Agencija

Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
49.800 €

Okolne lokacije

Okolne lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 4.5 a • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
44.000 €

Carski Put

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 6.11 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda