Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Plac na prodaju, Careva glavica, 55.000€, 34.7a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Beograd
  4. Grocka opština
  5. Plavinci

Plac na prodaju, Careva glavica, 55.000€, 34.7a

Beograd, Grocka opština, Plavinci
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23321Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Plac | 4zida
Plac | 4zida

55.000 €

1.585 €/a

Plac
34.71 a
Grocka, Plavinci - Careva glavica, 34.71aIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Grocka, Plavinci - Careva glavica

plac, 34.71a

Prodaje se plac od 37.71 ari u Plavincima u Grockoj.

Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište.

Agencijska provizija 2%

Agent: Bogdan Obradović

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Rančićeva kuća
    6 min
  • Cincarska kuća
    6 min
  • Rimska grobnica u Brestoviku
    16 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ilija Garašanin)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja škola Grocka)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lane)
    8 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    34 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Interno odeljenje Smederevo)
    36 min
  • Klinika (Poliklinika Vujović)
    33 min
  • Teretana (Školica sporta Activity Centar)
    22 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Šumadija Market)
    21 min
  • Restoran (Restoran Vinogradi)
    39 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Careva Glavica)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Grocka)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Plac za prodaju, Plavinci, 34.71 a, uknjižen.

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
57.162 €
2.042 €/m²

Meteorološka

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

garsonjera • 28 m²

Agencija

Erdevik, Okolne lokacije, Šid | 4zida.rs
40.000 €

Karađorđeva

Erdevik, Okolne lokacije, Šid

poljoprivredno zemljište • 22.98 a • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
55.000 €
2.750 €/m²

Balkanska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

lokal • 20 m² • uknjiženo

Agencija

Višnjica, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
59.400 €

Potes Smoljnice

Višnjica, Palilula opština, Beograd

plac • 13.2 a • uknjiženo

Agencija

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
60.000 €

Mihajla Lazarevića

Ugrinovci, Zemun opština, Beograd

plac • 20.24 a • uknjiženo

Agencija

Beljina, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
49.000 €

Karađorđeva

Beljina, Barajevo opština, Beograd

plac • 63.31 a • uknjiženo

Agencija

Draževac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
40.500 €

Potes Lug do puta

Draževac, Obrenovac opština, Beograd

plac • 54.73 a • uknjiženo

Agencija

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
700 €/m²

Baljevac

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 100 m²

Agencija

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
59.000 €
894 €/m²

Branka Radičevića

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig

kuća • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
68.500 €
1.756 €/m²

Crnog bora

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
62.000 €
1.879 €/m²

Sloboda

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Rušanj, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
42.000 €

Beogradska 2.deo

Rušanj, Čukarica opština, Beograd

plac • 4.2 a • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
66.170 €

Pavla Vujisića

Vrčin, Grocka opština, Beograd

plac • 10.18 a • uknjiženo

Agencija

Zaklopača, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €

Staro selo

Zaklopača, Grocka opština, Beograd

plac • 85.21 a • uknjiženo

Agencija

Deliblato, Okolne lokacije, Kovin | 4zida.rs
53.000 €
445 €/m²

Žarka Zrenjanina

Deliblato, Okolne lokacije, Kovin

kuća • 119 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
48.000 €
3.200 €/m²

Metohijska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

lokal • 15 m² • uknjiženo

Agencija

Okolne lokacije, Bajina Bašta | 4zida.rs
54.000 €
1.317 €/m²

Zaovine

Okolne lokacije, Bajina Bašta

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Okolne lokacije, Smederevo | 4zida.rs
65.000 €

Gročanska

Okolne lokacije, Smederevo

plac • 139.56 a • uknjiženo

Agencija

Glumčevo Brdo, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
55.000 €

Glumčevo Brdo

Glumčevo Brdo, Barajevo opština, Beograd

plac • 70.92 a • uknjiženo

Agencija

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
50.000 €

Ruska

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

plac • 89.29 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda