Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Plac na prodaju, Pavlovci, 51.500€, 15.0a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Ruma
  4. Pavlovci

Plac na prodaju, Pavlovci, 51.500€, 15.0a

Pavlovci, Okolne lokacije, Ruma
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-5033Oglas ažuriran: 19.04.2026.
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida

51.500 €

3.433 €/a

Plac
15 a
Prodaje se plac u blizini Pavlovačkog jezera - sat vremena vožnje od BeogradaIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

  • Udaljen 900m od Pavlovačkog jezera, gde će se uskoro menjati urbanističko uređenje, što će znatno uticati na cenu parcela u ovom području
  • Odlična prilika za izgradnju montažnih objekata za izdavanje ili vikend kuće
  • Od Beograda ste udaljeni sat, a od Novog Sada na 30 minuta vožnje
  • Površina 15a
  • Pristup placu sa tri puta
  • Pogodno za vikendivu

Cena placa iznosi 51.500e u cenu je uračunata posrednička naknada 3%

Za sve dodatne informacije, obratite se na 066... (prikaži broj telefona) ili 065... (prikaži broj telefona) Nikola Ljuboja. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse Šantića 64, Novi Sad.

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik revolucije
    12 min
  • Spomenik Milici Stojadinović Srpkinji
    14 min
  • Spomenik Kipovi
    15 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Jerković)
    12 min
  • Srednja škola (Poljoprivredna prehrambena škola Stevan Petrović Brile)
    11 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Đurđevak)
    26 min
  • Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare Sremska Mitrovica - Sirmijum)
    32 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za rehabilitaciju Termal Vrdnik)
    17 min
  • Klinika (Poliklinika Nedić)
    10 min
  • Teretana (Joga Yogaja Studio)
    37 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    11 min
  • Pošta (Pošta Jazak)
    10 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Plac za prodaju, Pavlovci, 15 a, uknjižen.

Oglasi ove agencije

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija | 4zida.rs
51.500 €

Novi Slankamen

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

plac • 33.59 a

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.500 €
1.860 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
56.650 €

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 6 a

Agencija

Gradske lokacije, Irig | 4zida.rs
51.500 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Irig

plac • 29.8 a

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.350 €
1.104 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža • 42 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.000 €
3.105 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 19 m²

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
49.000 €

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

plac • 42.04 a

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
51.500 €
2.146 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 24 m² • uknjiženo

Agencija

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
49.500 €
1.833 €/m²

Čajetinska Česma

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.900 €
3.744 €/m²

Banatić

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 16 m²

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
47.000 €
1.306 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
48.200 €
1.785 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m²

Agencija

53.400 €
1.369 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 39 m²

Agencija

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
45.310 €
2.266 €/m²

Slatina

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

garsonjera • 20 m²

Agencija

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
51.500 €

Rumenka

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 4.84 a

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.500 €
1.860 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
53.900 €
1.859 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 29 m²

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.350 €
2.318 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 20 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
52.000 €
1.625 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

garsonjera • 32 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
44.000 €
1.630 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

garsonjera • 27 m²

Agencija

Kompletna ponuda