Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Građevinsko zemljište na prodaju, La Pitrop Uz Prugu, 400.000€, 132.8a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Ovča
  6. Građevinsko zemljište

Beograd, Palilula opština, Ovča
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-3407Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida

400.000 €

3.012 €/a

Građevinsko zemljište
132.8 a
Građevinsko zemljište u privrednoj zoni u OvčiIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari.

Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih i uslužnih centara. Dozvoljena je i izgradnja više objekata u skladu sa funkcionalnim potrebama, izgradnja pomoćnih objekata (fabrički dimnjaci, vetrenjače, vodovodni tornjevi, reklamni stubovi, bunari, cisterne za vodu...)

Indeks zauzetosti je 30%, slobodne i zelene površine 70%, zelene površine na tlu 40%. Visina semena 16 m, visina venca 12 m, a za pojedine delove konstrukcije dozvoljena visina je 20 m. Posedujemo informaciju o lokaciji.

Agencijska provizija je 2%

Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%:

Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za:

- razgledanje nepokretnosti na terenu,

- vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa,

- prikupljanje i proveru dokumentacije,

- izradu Predugovora ili Ugovora o kupoprodaji,

- pružanje pomoći u pregovorima,

- zakazivanje overe ugovora i odlazak u pratnji agenta kod notara,

- asistiranje za porez na apsolutna prava i eventualno oslobađanje od istog,

- organizovanje primopredaje i svega ostalog što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.

Agencija i agent koji Vam je dodeljen su od prvog dana saradnje, do konačno završenog posla, Vaša pomoć i podrška.

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Tripod
    21 min
  • Kuća Milutina Milankovića
    22 min
  • Kompleks Svilara
    25 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Kraljica Marija)
    9 min
  • Srednja škola (Poljoprivredna škola PK Beograd)
    14 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pačija škola)
    18 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Pravoslavni bogoslovski fakultet)
    21 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica Sirius Medical)
    19 min
  • Klinika (Naša poliklinika Dr Rodoljub Ristić)
    22 min
  • Teretana (Teretana Ole)
    20 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    16 min
  • Restoran (Restoran T6 Limited)
    24 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Ovča /Centar/)
    16 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    21 min
  • Pošta (Pošta Ovča)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Zidart nekretnineCall centar
Call centar avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Građevinsko zemljište za prodaju, Ovča, 132.8 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
1.508 €/m²

Ulofa Palmea

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

šestosoban stan • 252 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
379.500 €
542 €/m²

Zdravka Jekića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

1-etažna kuća • 700 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
391.968 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 81.66 a

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
450.000 €
4.945 €/m²

Mitropolita Pavla Nenadovića

Centar, Voždovac opština, Beograd

1-etažna kuća • 91 m² • uknjiženo

Agencija

Rogača, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
390.000 €

Kosmajska

Rogača, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 180 a • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
359.900 €
1.343 €/m²

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

1-etažna kuća • 268 m² • uknjiženo

Agencija

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
3.654 €/m²

Svetogorska

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

petosoban stan • 104 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
1.717 €/m²

Tomasa Mana

Ledine, Novi Beograd, Beograd

1-etažna kuća • 198 m² • uknjiženo

Agencija

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
349.000 €
3.713 €/m²

Karađorđeva

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd

troiposoban stan • 94 m²

Agencija

Blok 62, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
2.720 €/m²

Nehruova

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

četvoroiposoban stan • 125 m² • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
423.200 €
4.600 €/m²

Nušićeva

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
340.300 €
4.150 €/m²

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
384.000 €

Vranjevina

Gradske lokacije, Zlatibor

građevinsko zemljište • 24 a

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
410.000 €
2.000 €/m²

Milice Rakić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

poslovni prostor • 205 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
445.000 €
1.780 €/m²

Velanski Gaj

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

1-etažna kuća • 250 m² • uknjiženo

Agencija

Krunski Venac, Vračar, Beograd | 4zida.rs
385.000 €
5.203 €/m²

Krunska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

trosoban stan • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
4.222 €/m²

Dalmatinska

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 90 m² • uknjiženo

Agencija

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
349.000 €
379 €/m²

Zore Avakumović

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poslovna zgrada • 922 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
450.000 €

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poljoprivredno zemljište • 191 a

Agencija

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
395.000 €
2.101 €/m²

Nikolaja Saltikova

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

1-etažna kuća • 188 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda