Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Plac na prodaju, Novo Miloševo, 13.000€, 17.7a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Novi Bečej
  4. Novo Miloševo

Plac na prodaju, Novo Miloševo, 13.000€, 17.7a

Novo Miloševo, Okolne lokacije, Novi Bečej
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-7395Oglas ažuriran: 20.04.2026.
Plac | 4zida
Plac | 4zida

13.000 €

734 €/a

Plac
17.7 a

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

Novo Miloševo, građevinski plac 1770m2Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Prodaje se plac u Novom MIloševu, građevinsko područje, površine 1770m2, na uglu dve ulice.
Infrastruktura (struja, gradska voda, gas u ulici).
Na placu se nalazi ruševna kuca .
Novo Mileševo je naselje u opšini Novi Bečej, na putu između Novog Bečeja i Kikinde.
U cenu je uračunata agencijsk provizija.
Za više informacija možete nas kontaktirati na 066... (prikaži broj telefona) , Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad

Prikaz zemljišta na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Novo Miloševo
    6 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Dvorac Karačonji
    5 min
  • Dvorac Bajić
    9 min
  • Dvorac Hertelendi
    10 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dr Đorđe Joanović)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja stručna škola Miloš Crnjanski)
    21 min
  • Vrtić (Dečji vrtić Jovanka Dobrosavljev Mica)
    4 min
  • Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača Kikinda)
    21 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Kikinda)
    26 min
  • Klinika (Bistričić i saradnici - Poliklinika za rendgen, ultrazvučnu dijagnostiku i magnetnu rezonancu)
    25 min
  • Teretana (Fitness centar BodyFIT)
    25 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (PerSu market)
    6 min
Prevoz
  • Autobuska stanica
    21 min
Ostale ustanove
  • Banka (3 Banka)
    20 min
  • Pošta (Pošta Novo Miloševo)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter6
Callcenter6 avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCallcenter6
Callcenter6 avatar
4 godine na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Plac za prodaju, Novo Miloševo, 17.7 a, uknjižen.

Oglasi ove agencije

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
17.500 €
1.250 €/m²

Bulevar Evrope

Bulevar Evrope, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža/parking • 14 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
12.500 €

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

hala • 1922 m²

Agencija

Pivnice, Okolne lokacije, Bačka Palanka | 4zida.rs
17.500 €
84 €/m²

Pivnice

Pivnice, Okolne lokacije, Bačka Palanka

kuća • 209 m²

Agencija

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
8.000 €

Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 950 m²

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.360 €

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovna zgrada • 736 m² • uknjiženo

Agencija

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.800 €

Čenej

Čenej, Okolne lokacije, Novi Sad

hala • 1200 m²

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.000 €

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 550 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
10.000 €

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 1050 m²

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
11.869 €

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 2158 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
19.000 €
1.583 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

parking • 12 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
17.500 €

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 1000 m²

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
8.750 €

Sajmište

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 500 m²

Agencija

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.600 €

Liman 3

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 608 m²

Agencija

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
18.000 €

Liman 3

Liman 3, Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 1445 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.400 €

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 780 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
19.000 €
1.583 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža/parking • 12 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
19.000 €
1.462 €/m²

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar), Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža/parking • 13 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
10.000 €

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 1050 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
7.850 €

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 530 m²

Agencija

Okolne lokacije, Mali Iđoš | 4zida.rs
15.500 €

Okolne lokacije

Okolne lokacije, Mali Iđoš

poljoprivredno zemljište • 5600 a

Agencija

Kompletna ponuda