Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Plac na prodaju, Novi Slankamen, 51.500€, 33.6a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Inđija
  4. Novi Slankamen

Plac na prodaju, Novi Slankamen, 51.500€, 33.6a

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-4821Oglas ažuriran: 16.04.2026.
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida

51.500 €

1.533 €/a

Plac
33.59 a
Povoljan plac u Novom SlankamenuIzračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Povoljan plac u Novom Slankamenu.
Građevinsko zemljište na perspektivnoj lokaciji.
Plac površine 3.359 m2.
Struja je na stotinak metara od placa. Na udaljenosti od 100-150m ima i voda.
Front: 50 m
Dužina: 65 m
Prelep panoramski pogled na Dunav
Korišćen pristupni put više od 30 godina.

Plac se nalazi brdu, ali u gornjem delu placa je ravan.
Parcela nije raščišćena.
U blizini vinarije

U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%

Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 066... (prikaži broj telefona) ili 066... (prikaži broj telefona) , Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Vila Stanković
    31 min
  • Letnjikovac Pejačević
    31 min
  • Ambar sa kotobanjom porodice Lepšanović
    33 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dr Đorđe Natošević)
    5 min
  • Srednja škola (Gimnazija Inđija)
    22 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Pčelica)
    6 min
  • Fakultet (Fakultet za menadžment FAM)
    40 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica Dr Borivoje Gnjatić Stari Slankamen)
    9 min
  • Klinika (Poliklinika Holimed)
    29 min
  • Teretana (Fitness centar Beogym)
    27 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    26 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank)
    18 min
  • Pošta (Pošta Novi Slankamen)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - N NekretnineCall Centar
Call Centar avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Plac za prodaju, Novi Slankamen, 33.59 a.

Oglasi ove agencije

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
61.800 €
870 €/m²

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

kuća • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.000 €
3.105 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 19 m²

Agencija

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin | 4zida.rs
49.000 €

Rakovac

Rakovac, Okolne lokacije, Beočin

plac • 42.04 a

Agencija

Gradske lokacije, Beočin | 4zida.rs
61.800 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Beočin

poljoprivredno zemljište • 39.22 a • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
60.200 €
2.230 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 27 m²

Agencija

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
49.500 €
1.833 €/m²

Čajetinska Česma

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
59.900 €
3.744 €/m²

Banatić

Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 16 m²

Agencija

Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
47.000 €
1.306 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
48.200 €
1.785 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 27 m²

Agencija

42.200 €
1.455 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 29 m²

Agencija

53.400 €
1.369 €/m²

Alibegovac

Alibegovac, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 39 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
60.000 €
1.875 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 32 m²

Agencija

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
45.310 €
2.266 €/m²

Slatina

Slatina, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

garsonjera • 20 m²

Agencija

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
51.500 €

Rumenka

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 4.84 a

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.500 €
1.860 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m²

Agencija

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
53.900 €
1.859 €/m²

Vidovdansko Naselje

Vidovdansko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 29 m²

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
46.350 €
2.318 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 20 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
60.000 €
1.579 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

jednoiposoban stan • 38 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
52.000 €
1.625 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

garsonjera • 32 m²

Agencija

Gradske lokacije, Inđija | 4zida.rs
44.000 €
1.630 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Inđija

garsonjera • 27 m²

Agencija

Kompletna ponuda