Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Plac na prodaju, Sentandrejski put, 70.000€, 155.0a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Novi Sad
  4. Klisa

Plac na prodaju, Sentandrejski put, 70.000€, 155.0a

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-132216Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida
Plac | 4zida

70.000 €

452 €/a

Plac
155 a
Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Agencijski ID: 132216, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA JE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m². Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne lokacije i blizine grada. Vlasnik ga trenutno daje u arendu, u zakup. Posejano je ŽITO. Uknjizeno je 1/1. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić
    13 min
  • Spomenik Đuri Jakšiću
    16 min
  • Fontana Tri devojke
    16 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Radović)
    6 min
  • Srednja škola (Privatna srednja škola Sveti Nikola)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Skočko Hop)
    7 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)
    15 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica New Hospital)
    12 min
  • Klinika (Poliklinika Uromedica NS)
    14 min
  • Teretana (Fitness centar Mega Gym Novi Sad)
    12 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (RODA Mega)
    30 min
  • Restoran (Restoran Bulać)
    40 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Rimski Šančevi - Bačka Put (KTM))
    5 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    9 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21118)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar Novi Sad
Call Centar Novi Sad avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.105 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 8.30%-EKS 8.52%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar Novi Sad
Call Centar Novi Sad avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Plac za prodaju, Klisa, 155 a, uknjižen.

Oglasi ove agencije

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €

Ovča

Ovča, Palilula opština, Beograd

plac • 29 a • nije uknjiženo

Agencija

Fruška Gora | 4zida.rs
70.000 €
1.667 €/m²

Fruška Gora

Fruška Gora

kuća • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €

Kožarska

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

plac • 10 a • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
70.100 €
2.921 €/m²

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

poslovni prostor • 24 m² • nije uknjiženo

Agencija

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
2.000 €/m²

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • nije uknjiženo

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
3.043 €/m²

Veljka Ramadanovića

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

garsonjera • 23 m² • nije uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
2.800 €/m²

Vatroslava Jagića

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 25 m² • nije uknjiženo

Agencija

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
69.940 €
2.331 €/m²

Treska

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

jednoiposoban stan • 30 m² • nije uknjiženo

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
2.333 €/m²

Janka Čmelika

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 30 m² • nije uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
69.000 €
2.464 €/m²

Stevana Prvovenčanog

Gradske lokacije, Kopaonik

jednosoban stan • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
69.700 €
1.700 €/m²

Branka Bajića

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža/parking • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
2.414 €/m²

Jug Bogdanova

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 29 m² • nije uknjiženo

Agencija

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
2.800 €/m²

Rastka Petrovića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

garsonjera • 25 m² • nije uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €

Partizanski put

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

plac • 20 a • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
70.000 €
778 €/m²

Živka Nastića Babe

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 90 m² • nije uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.380 €
1.805 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 39 m² • nije uknjiženo

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
2.800 €/m²

Kopernikova

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

jednosoban stan • 25 m² • nije uknjiženo

Agencija

Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
2.500 €/m²

Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić

Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 28 m² • nije uknjiženo

Agencija

Okolne lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
70.000 €

Glavna

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

plac • 21 a • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
70.000 €
1.750 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 40 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda