Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

149 oglasa

Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
14

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

635.000 €

8.247 €/m²

77m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
Vladike Danila | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vladike Danila

Resnik, Rakovica opština, Beograd

169.900 €

1.017 €/m²

167m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
31
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Šabac

700.000 €

1.261 €/m²

555m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Magistralna | 4zida.rs
Magistralna | 4zida.rs
2
Logo agencije

Magistralna

Stepojevac, Lazarevac opština, Beograd

189.000 €

652 €/m²

290m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 104 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
31

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

160.000 €

1.860 €/m²

86m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5.37 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
15

Palić

Okolne lokacije, Subotica

922.000 €

399 €/m²

2311m² | 15 soba
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 26.9 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
23

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

250.000 €

758 €/m²

330m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.51 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
Sušica | 4zida.rs
22

Sušica

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

206.000 €

763 €/m²

270m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.89 a • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
29

Denino Brdo

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

220.000 €

478 €/m²

460m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 3.82 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾