Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

151 oglas

Petra Aranđelovića | 4zida.rs
Petra Aranđelovića | 4zida.rs
Petra Aranđelovića | 4zida.rs
Petra Aranđelovića | 4zida.rs
Petra Aranđelovića | 4zida.rs
23
Logo agencije

Petra Aranđelovića

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

190.000 €

543 €/m²

350m² | 4 sobe
Agencija • Četveroetažna • Namešteno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
11

Partizanska

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

500.000 €

714 €/m²

700m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 13 a • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
Mokranjčeva | 4zida.rs
24
Logo agencije

Mokranjčeva

Medijana, Gradske lokacije, Niš

385.000 €

963 €/m²

400m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
Sopot (mesto) | 4zida.rs
8
Logo agencije

Sopot (mesto)

Sopot opština, Beograd

960.000 €

637 €/m²

1508m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 18 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

165.000 €

458 €/m²

360m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Jovana Deroka | 4zida.rs
Jovana Deroka | 4zida.rs
Jovana Deroka | 4zida.rs
Jovana Deroka | 4zida.rs
Jovana Deroka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jovana Deroka

Gradske lokacije, Kraljevo

220.500 €

959 €/m²

230m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
BEŽANIJSKA KOSA | 4zida.rs
BEŽANIJSKA KOSA | 4zida.rs
BEŽANIJSKA KOSA | 4zida.rs
BEŽANIJSKA KOSA | 4zida.rs
BEŽANIJSKA KOSA | 4zida.rs
10
Logo agencije

BEŽANIJSKA KOSA

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

580.000 €

2.900 €/m²

200m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 0.5 a •
Ažurirano 20.04.2026.
Mramorsko Brdo | 4zida.rs
Mramorsko Brdo | 4zida.rs
Mramorsko Brdo | 4zida.rs
Mramorsko Brdo | 4zida.rs
4

Mramorsko Brdo

Okolne lokacije, Merošina

155.000 €

267 €/m²

580m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Profesorska Kolonija | 4zida.rs
1
Logo agencije

Profesorska Kolonija

Palilula opština, Beograd

2.200.000 €

5.946 €/m²

370m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
20

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

700.000 €

1.264 €/m²

554m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 6.3 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Donja Kamenica | 4zida.rs
Donja Kamenica | 4zida.rs
Donja Kamenica | 4zida.rs
Donja Kamenica | 4zida.rs
Donja Kamenica | 4zida.rs
20

Donja Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

268.000 €

1.031 €/m²

260m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
20

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

1.325.000 €

4.344 €/m²

305m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

2.070.000 €

4.233 €/m²

489m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.4 a • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
STARI VINOGRADI | 4zida.rs
20

STARI VINOGRADI

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

365.000 €

2.433 €/m²

150m²
Agencija • Četveroetažna • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Stanka Martinovića bb | 4zida.rs
Stanka Martinovića bb | 4zida.rs
Stanka Martinovića bb | 4zida.rs
Stanka Martinovića bb | 4zida.rs
Stanka Martinovića bb | 4zida.rs
6

Stanka Martinovića bb

Gradske lokacije, Bogatić

245.000 €

766 €/m²

320m² | 10 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Delimično uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Dr Nedeljka Ercegovca | 4zida.rs
Dr Nedeljka Ercegovca | 4zida.rs
Dr Nedeljka Ercegovca | 4zida.rs
Dr Nedeljka Ercegovca | 4zida.rs
Dr Nedeljka Ercegovca | 4zida.rs
21
Logo agencije

Dr Nedeljka Ercegovca

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

1.200.000 €

2.614 €/m²

459m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Radomira Markovica | 4zida.rs
Radomira Markovica | 4zida.rs
Radomira Markovica | 4zida.rs
Radomira Markovica | 4zida.rs
Radomira Markovica | 4zida.rs
16
Logo agencije

Radomira Markovica

Centar, Voždovac opština, Beograd

700.000 €

909 €/m²

770m² | nije uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5 a • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Darinke Jevrić | 4zida.rs
Darinke Jevrić | 4zida.rs
Darinke Jevrić | 4zida.rs
Darinke Jevrić | 4zida.rs
Darinke Jevrić | 4zida.rs
18

Darinke Jevrić

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

650.000 €

1.017 €/m²

639m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
Jovana Boškovića | 4zida.rs
30
Logo agencije

Jovana Boškovića

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

475.000 €

1.319 €/m²

360m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
Moštanička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Moštanička

Mala Moštanica, Obrenovac opština, Beograd

250.000 €

502 €/m²

498m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 11 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾