Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.925 oglasa

Gornja Rogatica | 4zida.rs
Gornja Rogatica | 4zida.rs
Gornja Rogatica | 4zida.rs
Gornja Rogatica | 4zida.rs
Gornja Rogatica | 4zida.rs
26

Gornja Rogatica

Okolne lokacije, Bačka Topola

40.000 €

348 €/m²

115m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Opština Zrenjanin, Perlez | 4zida.rs
1
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Perlez

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

23.000 €

1.211 €/m²

19m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.64 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Opština Žitište, Srpski Itebej | 4zida.rs
Opština Žitište, Srpski Itebej | 4zida.rs
Opština Žitište, Srpski Itebej | 4zida.rs
Opština Žitište, Srpski Itebej | 4zida.rs
Opština Žitište, Srpski Itebej | 4zida.rs
5
Logo agencije

Opština Žitište, Srpski Itebej

Srpski Itebej, Okolne lokacije, Žitište

23.000 €

221 €/m²

104m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.61 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Aksentija Marodića | 4zida.rs
Aksentija Marodića | 4zida.rs
Aksentija Marodića | 4zida.rs
Aksentija Marodića | 4zida.rs
Aksentija Marodića | 4zida.rs
18

Aksentija Marodića

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

55.000 €

1.222 €/m²

45m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Tome Zdravkovića | 4zida.rs
Tome Zdravkovića | 4zida.rs
Tome Zdravkovića | 4zida.rs
Tome Zdravkovića | 4zida.rs
Tome Zdravkovića | 4zida.rs
8

Tome Zdravkovića

Oplanić, Okolne lokacije, Knić

30.000 €

1.000 €/m²

30m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
13

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

93.000 €

750 €/m²

124m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Šumadijska 100 | 4zida.rs
Šumadijska 100 | 4zida.rs
Šumadijska 100 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Šumadijska 100

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

35.000 €

583 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Divci | 4zida.rs
Divci | 4zida.rs
Divci | 4zida.rs
Divci | 4zida.rs
Divci | 4zida.rs
38
Logo agencije

Divci

Okolne lokacije, Valjevo

247.000 €

449 €/m²

550m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 29 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gornji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

82.500 €

801 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
10

Kluz

Zvezdara opština, Beograd

179.998 €

1.667 €/m²

108m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 0.25 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
Dušanovac | 4zida.rs
6

Dušanovac

Okolne lokacije, Negotin

380.000 €

4.270 €/m²

89m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.09 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gornji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

82.500 €

801 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
18

Stari Ledinci

Budisava, Okolne lokacije, Novi Sad

216.000 €

1.728 €/m²

125m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
Gornji Matejevac | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gornji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

82.500 €

801 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bukulja

Okolne lokacije, Aranđelovac

1.080.000 €

3.086 €/m²

350m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bukulja

Okolne lokacije, Aranđelovac

1.335.000 €

3.814 €/m²

350m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
Bukulja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bukulja

Okolne lokacije, Aranđelovac

980.000 €

2.800 €/m²

350m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Bogatić

80.000 €

800 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
41

Ečka

Okolne lokacije, Zrenjanin

95.000 €

625 €/m²

152m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 16.04 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
68
Logo agencije

Vase Čarapića

Boleč, Grocka opština, Beograd

795.000 €

2.076 €/m²

383m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 32.12 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
60616263

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾