Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.951 oglas

Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

355.000 €

1.732 €/m²

205m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

420.000 €

1.765 €/m²

238m² | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

469.000 €

2.084 €/m²

225m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

269.000 €

1.462 €/m²

184m² | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Vrčin

Grocka opština, Beograd

800.000 €

2.759 €/m²

290m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Čonoplja | 4zida.rs
Top
1

Čonoplja

Okolne lokacije, Sombor

67.000 €

394 €/m²

170m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Save Sogića 166 | 4zida.rs
Top
7

Save Sogića 166

Manđelos, Okolne lokacije, Sremska Mitrovica

75.000 €

19 €/m²

4000m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Nosa | 4zida.rs
Top
12

Nosa

Hajdukovo, Okolne lokacije, Subotica

28.000 €

269 €/m²

104m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Liparje bb | 4zida.rs
Liparje bb | 4zida.rs
Liparje bb | 4zida.rs
Liparje bb | 4zida.rs
Liparje bb | 4zida.rs
Top
22

Liparje bb

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

80.000 €

1.600 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Ive Lole Ribara 4 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 4 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 4 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 4 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 4 | 4zida.rs
Top
12

Ive Lole Ribara 4

Gradske lokacije, Vrbas

150.000 €

526 €/m²

285m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 11.05.2026.
Donja Gorevnica bb | 4zida.rs
Donja Gorevnica bb | 4zida.rs
Donja Gorevnica bb | 4zida.rs
Donja Gorevnica bb | 4zida.rs
Donja Gorevnica bb | 4zida.rs
Top
6

Donja Gorevnica bb

Donja Gorevnica, Okolne lokacije, Čačak

29.999 €

500 €/m²

60m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Živkovićeva | 4zida.rs
Top
26

Živkovićeva

Baljevac, Obrenovac opština, Beograd

55.000 €

663 €/m²

83m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Tamiška | 4zida.rs
Top
9

Tamiška

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

932 €/m²

161m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Đure Jakšića 11 | 4zida.rs
Đure Jakšića 11 | 4zida.rs
Đure Jakšića 11 | 4zida.rs
Đure Jakšića 11 | 4zida.rs
Đure Jakšića 11 | 4zida.rs
Top
14

Đure Jakšića 11

Gradske lokacije, Žitište

45.000 €

484 €/m²

93m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Koriolan Doban 44 | 4zida.rs
Koriolan Doban 44 | 4zida.rs
Koriolan Doban 44 | 4zida.rs
Koriolan Doban 44 | 4zida.rs
Koriolan Doban 44 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Koriolan Doban 44

Vladimirovac, Okolne lokacije, Alibunar

62.000 €

282 €/m²

220m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Svetosavska 65 | 4zida.rs
Svetosavska 65 | 4zida.rs
Svetosavska 65 | 4zida.rs
Svetosavska 65 | 4zida.rs
Svetosavska 65 | 4zida.rs
Top
8

Svetosavska 65

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

27.000 €

44 €/m²

608m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 11.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

99.000 €

1.707 €/m²

58m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Radanovac

Makova Sedmica, Gradske lokacije, Subotica

60.000 €

800 €/m²

75m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3600 a • Prazno • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Top
5

Vikend Naselje

Palić, Okolne lokacije, Subotica

78.000 €

1.902 €/m²

41m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Nemanjina 49 | 4zida.rs
Nemanjina 49 | 4zida.rs
Nemanjina 49 | 4zida.rs
Nemanjina 49 | 4zida.rs
Nemanjina 49 | 4zida.rs
Top
16

Nemanjina 49

Gradske lokacije, Alibunar

70.000 €

500 €/m²

140m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾