Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.821 oglas

Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
41

Ečka

Okolne lokacije, Zrenjanin

95.000 €

625 €/m²

152m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 16.04 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
Vase Čarapića | 4zida.rs
68
Logo agencije

Vase Čarapića

Boleč, Grocka opština, Beograd

795.000 €

2.076 €/m²

383m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 32.12 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kobilje | 4zida.rs

Kobilje

Okolne lokacije, Kruševac

15.999 €

267 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Lazarica | 4zida.rs
1

Lazarica

Gradske lokacije, Kruševac

55.000 €

797 €/m²

69m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
8

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

165.500 €

1.103 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10.54 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
Banatski Despotovac | 4zida.rs
9
Logo agencije

Banatski Despotovac

Okolne lokacije, Zrenjanin

42.000 €

560 €/m²

75m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 08.05.2026.
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
Dolja | 4zida.rs
32

Dolja

Gradske lokacije, Zrenjanin

109.000 €

673 €/m²

162m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.37 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Ratka Jovića | 4zida.rs
Ratka Jovića | 4zida.rs
Ratka Jovića | 4zida.rs
Ratka Jovića | 4zida.rs
4

Ratka Jovića

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

55.000 €

902 €/m²

61m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gradske lokacije

Kikinda

65.000 €

496 €/m²

131m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mošorin | 4zida.rs
Mošorin | 4zida.rs
Mošorin | 4zida.rs
Mošorin | 4zida.rs
Mošorin | 4zida.rs
17
Logo agencije

Mošorin

Okolne lokacije, Titel

47.500 €

413 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
Kovilj | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kovilj

Okolne lokacije, Novi Sad

92.700 €

606 €/m²

153m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
Ečka | 4zida.rs
10

Ečka

Okolne lokacije, Zrenjanin

60.000 €

300 €/m²

200m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 12 a •
Ažurirano 08.05.2026.
Nikinci | 4zida.rs
Nikinci | 4zida.rs
Nikinci | 4zida.rs
Nikinci | 4zida.rs
Nikinci | 4zida.rs
19

Nikinci

Okolne lokacije, Ruma

99.999 €

962 €/m²

104m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Hajdukovo | 4zida.rs
Hajdukovo | 4zida.rs
Hajdukovo | 4zida.rs
Hajdukovo | 4zida.rs
Hajdukovo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Hajdukovo

Okolne lokacije, Subotica

23.000 €

288 €/m²

80m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.92 a •
Ažurirano 08.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
36
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

290.000 €

921 €/m²

315m² | 11 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.28 a • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
20
Logo agencije

Bačka

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

350.000 €

1.326 €/m²

264m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.81 a • Uknjižen • Tavan • Parking • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
10
Logo agencije

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

652 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Šumica | 4zida.rs
Šumica | 4zida.rs
Šumica | 4zida.rs
Šumica | 4zida.rs
Šumica | 4zida.rs
12
Logo agencije

Šumica

Gradske lokacije, Zrenjanin

55.000 €

887 €/m²

62m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
16
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

250.000 €

1.724 €/m²

145m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
58596061

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾