Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.942 oglasa

Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
Maglić | 4zida.rs
10

Maglić

Okolne lokacije, Bački Petrovac

64.500 €

119 €/m²

541m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
8
Logo agencije

Čerević

Okolne lokacije, Beočin

66.950 €

881 €/m²

76m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
52

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

295.000 €

1.054 €/m²

280m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.17 a • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Predgradje,moderna | 4zida.rs
Predgradje,moderna | 4zida.rs
Predgradje,moderna | 4zida.rs
Predgradje,moderna | 4zida.rs
Predgradje,moderna | 4zida.rs
11
Logo agencije

Predgradje,moderna

Donje Sajlovo, Sajlovo, Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

1.983 €/m²

121m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vukušica | 4zida.rs
Vukušica | 4zida.rs
Vukušica | 4zida.rs
Vukušica | 4zida.rs
Vukušica | 4zida.rs
15

Vukušica

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

50.000 €

714 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
23

Zorka

Gradske lokacije, Subotica

19.000 €

500 €/m²

38m²
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
21
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

85.000 €

714 €/m²

119m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.52 a • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
18
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovac, Okolne lokacije, Niš

48.000 €

2.087 €/m²

23m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
18
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovac, Okolne lokacije, Niš

48.000 €

2.087 €/m²

23m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
18
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovac, Okolne lokacije, Niš

48.000 €

2.087 €/m²

23m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
2

Šumarice

Gradske lokacije, Kragujevac

300.000 €

843 €/m²

356m² | 8 soba
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Guberevac | 4zida.rs
Guberevac | 4zida.rs
Guberevac | 4zida.rs
Guberevac | 4zida.rs
Guberevac | 4zida.rs
17
Logo agencije

Guberevac

Okolne lokacije, Knić

95.000 €

633 €/m²

150m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
Mali Bajmok | 4zida.rs
8

Mali Bajmok

Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

756 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
Miloša Crnjanskog 56 | 4zida.rs
14

Miloša Crnjanskog 56

Gradske lokacije, Žabalj

130.000 €

1.083 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
Pivara | 4zida.rs
9

Pivara

Gradske lokacije, Kragujevac

42.000 €

808 €/m²

52m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
Futog | 4zida.rs
21
Logo agencije

Futog

Okolne lokacije, Novi Sad

234.900 €

2.025 €/m²

116m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
Bogdana Gavrilovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bogdana Gavrilovića

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

700.000 €

3.043 €/m²

230m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
Petrovac | 4zida.rs
31

Petrovac

Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

667 €/m²

300m² | 8 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.17 a • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
Loznica - Centar | 4zida.rs
33

Loznica - Centar

Gradske lokacije, Loznica

220.000 €

902 €/m²

244m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gajdobra | 4zida.rs
Gajdobra | 4zida.rs
Gajdobra | 4zida.rs
Gajdobra | 4zida.rs
Gajdobra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Gajdobra

Okolne lokacije, Bačka Palanka

42.440 €

232 €/m²

183m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
50515253

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾