Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.943 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Srbobran

119.000 €

744 €/m²

160m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.8 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Kisač | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Kisač

Okolne lokacije, Novi Sad

57.000 €

452 €/m²

126m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.22 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Trg Fontana

Gradske lokacije, Kruševac

52.000 €

867 €/m²

60m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

61.000 €

1.220 €/m²

50m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

145.000 €

1.726 €/m²

84m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 1.03 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

319.000 €

1.644 €/m²

194m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Top
9

Ive Andrića 104

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

33.500 €

453 €/m²

74m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

627 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

1.513 €/m²

119m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Počenta | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Počenta

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.400 €

896 €/m²

92m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Jevremovac | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Jevremovac

Okolne lokacije, Šabac

95.000 €

960 €/m²

99m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Majur

Okolne lokacije, Šabac

50.000 €

833 €/m²

60m² | 3 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Branka Radičevića 44A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Branka Radičevića 44A

Gradske lokacije, Inđija

129.999 €

285 €/m²

456m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Top
38
Logo agencije

Radanovac

Makova Sedmica, Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

632 €/m²

190m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 25328 a • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

85.000 €

1.574 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Brzi Brod | 4zida.rs
Brzi Brod | 4zida.rs
Brzi Brod | 4zida.rs
Brzi Brod | 4zida.rs
Brzi Brod | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Brzi Brod

Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

522 €/m²

230m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

93.000 €

750 €/m²

124m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Muškatla 21A | 4zida.rs
Muškatla 21A | 4zida.rs
Muškatla 21A | 4zida.rs
Muškatla 21A | 4zida.rs
Muškatla 21A | 4zida.rs
Top
25

Muškatla 21A

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

992 €/m²

126m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Moše Pijade 10 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Moše Pijade 10

Maradik, Okolne lokacije, Inđija

97.000 €

970 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

200.000 €

1.471 €/m²

136m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾