Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.941 oglas

Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
3
Logo agencije

Fruška Gora

150.000 €

2.273 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 50.16 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
35

Vašarište

Gradske lokacije, Jagodina

69.000 €

645 €/m²

107m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ugrinovačka 197 | 4zida.rs
Ugrinovačka 197 | 4zida.rs
Ugrinovačka 197 | 4zida.rs
Ugrinovačka 197 | 4zida.rs
Ugrinovačka 197 | 4zida.rs
17

Ugrinovačka 197

Zemun Bačka, Zemun opština, Beograd

105.000 €

1.875 €/m²

56m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
12

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

40.000 €

500 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
Stari Ledinci | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stari Ledinci

Budisava, Okolne lokacije, Novi Sad

144.200 €

1.873 €/m²

77m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Bogatić

82.000 €

872 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
37

Stara Moravica

Okolne lokacije, Bačka Topola

30.000 €

183 €/m²

164m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Stari Žednik

Okolne lokacije, Subotica

63.000 €

29 €/m²

2190m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dudova Šuma

Gradske lokacije, Subotica

110.000 €

1.158 €/m²

95m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8.32 a •
Ažurirano 12.05.2026.
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
29. Novembra 24 | 4zida.rs
4

29. Novembra 24

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

40.000 €

339 €/m²

118m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna •
Ažurirano 12.05.2026.
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dedevci

Okolne lokacije, Kraljevo

19.500 €

244 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
27

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

198.000 €

805 €/m²

246m² | 7 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.03 a •
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
10

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

444 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Novo Selo

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

75.000 €

1.210 €/m²

62m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Ruma

180.000 €

804 €/m²

224m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
20

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

77.000 €

675 €/m²

114m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.86 a •
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Inđija

130.000 €

1.398 €/m²

93m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Odžaci

249.260 €

402 €/m²

620m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gornja Trešnjevica | 4zida.rs
Gornja Trešnjevica | 4zida.rs
Gornja Trešnjevica | 4zida.rs
3

Gornja Trešnjevica

Okolne lokacije, Aranđelovac

220.000 €

2.292 €/m²

96m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
Prnjavor | 4zida.rs
15

Prnjavor

Okolne lokacije, Šabac

35.000 €

500 €/m²

70m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
47484950

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾