Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.941 oglas

Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
5

Vikend Naselje

Palić, Okolne lokacije, Subotica

40.000 €

952 €/m²

42m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
4

Bele Bartoka

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

78.000 €

600 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
22

Stara Moravica

Okolne lokacije, Bačka Topola

28.000 €

173 €/m²

162m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

49.000 €

891 €/m²

55m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
Slankamenački Vinogradi | 4zida.rs
7

Slankamenački Vinogradi

Okolne lokacije, Inđija

26.000 €

867 €/m²

30m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 13.05.2026.
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
Dr.stevana Tišme | 4zida.rs
14

Dr.stevana Tišme

Novi Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

82.000 €

1.519 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dobrić

Okolne lokacije, Šabac

30.000 €

337 €/m²

89m² | 1 soba | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
6

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

147.000 €

1.185 €/m²

124m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.2 a •
Ažurirano 13.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

149.000 €

1.296 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
5

Senćanski Put

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

34.000 €

272 €/m²

125m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
Dobrić | 4zida.rs
17
Logo agencije

Dobrić

Okolne lokacije, Šabac

25.000 €

472 €/m²

53m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
Bivoljska | 4zida.rs
10

Bivoljska

Bivolje, Gradske lokacije, Kruševac

120.000 €

1.237 €/m²

97m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Prvomajska

Stari Futog, Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

216.300 €

983 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Banstol | 4zida.rs
1
Logo agencije

Banstol

Okolne lokacije, Sremski Karlovci

119.000 €

3.400 €/m²

35m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
25
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

111.000 €

1.337 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
27

Gat

Gradske lokacije, Subotica

100.000 €

469 €/m²

213m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
15
Logo agencije

Opština Žitište, Torak

Torak, Okolne lokacije, Žitište

95.000 €

403 €/m²

236m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 30.32 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Elemir | 4zida.rs
9
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Elemir

Elemir, Okolne lokacije, Zrenjanin

26.000 €

222 €/m²

117m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.72 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
17

Kneza Mihaila

Gradske lokacije, Loznica

140.000 €

1.217 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
17

Kneza Mihaila

Loznica - Centar, Gradske lokacije, Loznica

140.000 €

1.217 €/m²

115m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
46474849

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾