Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.942 oglasa

Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
10

Save Kovačevića

Centar, Gradske lokacije, Leskovac

43.000 €

705 €/m²

61m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

154.500 €

1.321 €/m²

117m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Palić | 4zida.rs
1

Palić

Okolne lokacije, Subotica

80.000 €

976 €/m²

82m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Beloševac | 4zida.rs

Beloševac

Gradske lokacije, Kragujevac

100.000 €

500 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
12

Stari Žednik

Okolne lokacije, Subotica

89.000 €

809 €/m²

110m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 214.82 a •
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.000 €

647 €/m²

133m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
9

Palić

Okolne lokacije, Subotica

70.000 €

583 €/m²

120m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mije Milenkovića

Gradske lokacije, Vlasotince

52.000 €

486 €/m²

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mije Milenkovića

Gradske lokacije, Vlasotince

52.000 €

486 €/m²

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
Mije Milenkovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mije Milenkovića

Gradske lokacije, Vlasotince

52.000 €

486 €/m²

107m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Lisović | 4zida.rs
Lisović | 4zida.rs
Lisović | 4zida.rs
Lisović | 4zida.rs
Lisović | 4zida.rs
14
Logo agencije

Lisović

Barajevo opština, Beograd

118.500 €

1.222 €/m²

97m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 55.51 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
Pantelej | 4zida.rs
10
Logo agencije

Pantelej

Gradske lokacije, Niš

68.000 €

2.000 €/m²

34m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Vinarce | 4zida.rs
Vinarce | 4zida.rs
Vinarce | 4zida.rs
Vinarce | 4zida.rs
Vinarce | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vinarce

Vinarce , Okolne lokacije, Leskovac

59.000 €

328 €/m²

180m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Episkopska | 4zida.rs
Episkopska | 4zida.rs
Episkopska | 4zida.rs
Episkopska | 4zida.rs
Episkopska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Episkopska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

365.000 €

1.225 €/m²

298m² | 6 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15

Gradske lokacije

Zrenjanin

37.000 €

363 €/m²

102m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.87 a •
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Bačka Topola

26.000 €

263 €/m²

99m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Jovana Grčića Milenka | 4zida.rs
Jovana Grčića Milenka | 4zida.rs
Jovana Grčića Milenka | 4zida.rs
Jovana Grčića Milenka | 4zida.rs
Jovana Grčića Milenka | 4zida.rs
22

Jovana Grčića Milenka

Čerević, Okolne lokacije, Beočin

87.500 €

673 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 13.05.2026.
OTC | 4zida.rs
OTC | 4zida.rs
OTC | 4zida.rs
OTC | 4zida.rs
OTC | 4zida.rs
11

OTC

Kičevo, Medijana, Gradske lokacije, Niš

155.000 €

1.550 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
Vikend Naselje | 4zida.rs
5

Vikend Naselje

Palić, Okolne lokacije, Subotica

40.000 €

952 €/m²

42m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
Bele Bartoka | 4zida.rs
4

Bele Bartoka

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

78.000 €

600 €/m²

130m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
45464748

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾