Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.942 oglasa

Pejinović | 4zida.rs
Pejinović | 4zida.rs
Pejinović | 4zida.rs
Pejinović | 4zida.rs
Pejinović | 4zida.rs
29
Logo agencije

Pejinović

Okolne lokacije, Vladimirci

65.000 €

765 €/m²

85m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
14
Logo agencije

Maovi

Okolne lokacije, Šabac

16.000 €

1.067 €/m²

15m² | 1 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

17.000 €

283 €/m²

60m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
16

Centar

Gradske lokacije, Šabac

73.500 €

1.021 €/m²

72m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Okolne lokacije

Aranđelovac

240.000 €

2.400 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Crna Bara | 4zida.rs
Crna Bara | 4zida.rs
Crna Bara | 4zida.rs
Crna Bara | 4zida.rs
Crna Bara | 4zida.rs
22

Crna Bara

Okolne lokacije, Bogatić

67.000 €

335 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
8

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

70.000 €

500 €/m²

140m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
18
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

79.000 €

622 €/m²

127m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.44 a • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15

Gradske lokacije

Paraćin

65.000 €

637 €/m²

102m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Zrenjanin

23.000 €

221 €/m²

104m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.61 a •
Ažurirano 13.05.2026.
Prežihova Voranca | 4zida.rs
Prežihova Voranca | 4zida.rs
Prežihova Voranca | 4zida.rs
Prežihova Voranca | 4zida.rs
4
Logo agencije

Prežihova Voranca

Palić, Okolne lokacije, Subotica

160.000 €

1.441 €/m²

111m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
17

Palilula

Gradske lokacije, Niš

85.000 €

1.574 €/m²

54m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
14

Željezničko Naselje

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

1.237 €/m²

97m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mirnička

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

41.200 €

824 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mirnička

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

41.200 €

824 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
Mirnička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mirnička

Ledena Stena, Palilula, Gradske lokacije, Niš

41.200 €

824 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Triglavska

Novo Selo, Gradske lokacije, Subotica

54.900 €

499 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovačka Reka, Palilula, Gradske lokacije, Niš

175.000 €

449 €/m²

390m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovačka Reka, Palilula, Gradske lokacije, Niš

175.000 €

449 €/m²

390m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
Gabrovački put | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gabrovački put

Gabrovačka Reka, Palilula, Gradske lokacije, Niš

175.000 €

449 €/m²

390m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
44454647

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾