Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.941 oglas

Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
22

Nebojše Tijanića

Zaklopača, Okolne lokacije, Kraljevo

140.000 €

1.750 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
24
Logo agencije

Gat

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

679 €/m²

184m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.09 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

80.000 €

620 €/m²

129m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8.92 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

108.000 €

1.367 €/m²

79m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 1.07 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetozara Miletića | 4zida.rs
Svetozara Miletića | 4zida.rs
Svetozara Miletića | 4zida.rs
Svetozara Miletića | 4zida.rs
Svetozara Miletića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Svetozara Miletića

Gradske lokacije, Titel

46.000 €

346 €/m²

133m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
8
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

233.400 €

2.683 €/m²

87m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
14

Palić

Okolne lokacije, Subotica

53.000 €

530 €/m²

100m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.96 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vranić

Barajevo opština, Beograd

205.000 €

1.694 €/m²

121m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
11
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Zorka

Gradske lokacije, Subotica

33.000 €

292 €/m²

113m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8.89 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Bikovo | 4zida.rs
Bikovo | 4zida.rs
Bikovo | 4zida.rs
Bikovo | 4zida.rs
Bikovo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Bikovo

Okolne lokacije, Subotica

47.000 €

331 €/m²

142m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 101.6 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
26
Logo agencije

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

100.000 €

781 €/m²

128m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.54 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

65.000 €

533 €/m²

122m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.8 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
Čerević | 4zida.rs
24
Logo agencije

Čerević

Okolne lokacije, Beočin

265.000 €

2.598 €/m²

102m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
20
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

320.000 €

1.236 €/m²

259m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.02 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
Čardak | 4zida.rs
23
Logo agencije

Čardak

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

3.509 €/m²

57m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.82 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
16

Zorka

Gradske lokacije, Subotica

39.000 €

1.026 €/m²

38m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 17.79 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
12

Modrica

Okolne lokacije, Kruševac

31.999 €

914 €/m²

35m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

140.000 €

1.573 €/m²

89m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
22

Maršala Tita

Crepaja, Okolne lokacije, Kovačica

185.000 €

819 €/m²

226m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
40414243

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾