Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.943 oglasa

28. Februara 7 | 4zida.rs
28. Februara 7 | 4zida.rs
28. Februara 7 | 4zida.rs
28. Februara 7 | 4zida.rs
28. Februara 7 | 4zida.rs
Premijum
39

28. Februara 7

Gradske lokacije, Ub

185.000 €

777 €/m²

238m² | 9 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Konjska Reka | 4zida.rs
Konjska Reka | 4zida.rs
Konjska Reka | 4zida.rs
Konjska Reka | 4zida.rs
Konjska Reka | 4zida.rs
Top
36

Konjska Reka

Tara

104.444 €

1.741 €/m²

60m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Klisanski Put | 4zida.rs
Klisanski Put | 4zida.rs
Klisanski Put | 4zida.rs
Klisanski Put | 4zida.rs
Klisanski Put | 4zida.rs
Top
7

Klisanski Put

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

99.000 €

990 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

76.000 €

950 €/m²

80m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.67 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Bagremova | 4zida.rs
Bagremova | 4zida.rs
Bagremova | 4zida.rs
Bagremova | 4zida.rs
Bagremova | 4zida.rs
Top
18

Bagremova

Kelebija, Okolne lokacije, Subotica

110.000 €

846 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Jove Tošića | 4zida.rs
Jove Tošića | 4zida.rs
Jove Tošića | 4zida.rs
Jove Tošića | 4zida.rs
Jove Tošića | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Jove Tošića

Bubanj, Palilula, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

1.138 €/m²

145m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Ugrinovačka bb | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Ugrinovačka bb

Centar, Zemun opština, Beograd

368.000 €

2.033 €/m²

181m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Prisjanski put | 4zida.rs
Prisjanski put | 4zida.rs
Prisjanski put | 4zida.rs
Prisjanski put | 4zida.rs
Prisjanski put | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Prisjanski put

Gradske lokacije, Pirot

71.500 €

358 €/m²

200m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Njegoševa | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Njegoševa

Kalač Brdo, Palilula, Gradske lokacije, Niš

110.000 €

379 €/m²

290m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mramorsko brdo | 4zida.rs
Mramorsko brdo | 4zida.rs
Mramorsko brdo | 4zida.rs
Mramorsko brdo | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Mramorsko brdo

Mramorsko Brdo, Okolne lokacije, Merošina

112.500 €

703 €/m²

160m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Nikole Tesle | 4zida.rs
Top
10

Nikole Tesle

Đurđevo, Okolne lokacije, Žabalj

50.000 €

556 €/m²

90m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15

Banoštor

Okolne lokacije, Beočin

310.000 €

1.409 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Prnjavor | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Prnjavor

Gradske lokacije, Kruševac

43.000 €

632 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

225.000 €

2.083 €/m²

108m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

290.000 €

1.716 €/m²

169m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 8.44 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Srpski Šor | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Srpski Šor

Zorka, Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

423 €/m²

284m² | 7 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.09 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Stari Žednik | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Stari Žednik

Okolne lokacije, Subotica

55.000 €

390 €/m²

141m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.93 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Željezničko Naselje | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Željezničko Naselje

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

806 €/m²

93m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

668 €/m²

187m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 73.54 a •
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾