Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

151 oglas

Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
22

Pera Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

269.000 €

1.713 €/m²

157m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
Ljutice Bogdana | 4zida.rs
22
Logo agencije

Ljutice Bogdana

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.200.000 €

3.470 €/m²

634m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 10.14 a • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Užički Put | 4zida.rs
Užički Put | 4zida.rs
Užički Put | 4zida.rs
Užički Put | 4zida.rs
Užički Put | 4zida.rs
20

Užički Put

Devojački Bunar, Okolne lokacije, Alibunar

75.000 €

682 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Erčanska | 4zida.rs
Erčanska | 4zida.rs
Erčanska | 4zida.rs
Erčanska | 4zida.rs
Erčanska | 4zida.rs
20

Erčanska

Ripanj, Voždovac opština, Beograd

219.000 €

876 €/m²

250m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 5.5 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Požarevac

222.000 €

444 €/m²

500m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
57

Gradske lokacije

Sremska Mitrovica

234.000 €

1.000 €/m²

234m² | 9 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Dositeja Obradovića 16 | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 16 | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 16 | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 16 | 4zida.rs
Dositeja Obradovića 16 | 4zida.rs
26
Logo agencije

Dositeja Obradovića 16

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

220.000 €

550 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
RASINSKO BRDO | 4zida.rs
RASINSKO BRDO | 4zida.rs
RASINSKO BRDO | 4zida.rs
RASINSKO BRDO | 4zida.rs
RASINSKO BRDO | 4zida.rs
9

RASINSKO BRDO

Banjski Kopaonik, Okolne lokacije, Kopaonik

125.000 €

1.250 €/m²

100m²
Agencija • Četveroetažna •
Ažurirano 04.05.2026.
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
33
Logo agencije

Ljubiše Popovića Slavka

Kalač Brdo, Palilula, Gradske lokacije, Niš

440.000 €

917 €/m²

480m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
33
Logo agencije

Ljubiše Popovića Slavka

Kalač Brdo, Palilula, Gradske lokacije, Niš

440.000 €

917 €/m²

480m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
Ljubiše Popovića Slavka | 4zida.rs
33
Logo agencije

Ljubiše Popovića Slavka

Kalač Brdo, Palilula, Gradske lokacije, Niš

440.000 €

917 €/m²

480m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
18
Logo agencije

Gradske lokacije

Ljig

120.000 €

340 €/m²

353m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 3.5 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kruševac

400.000 €

1.000 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Boze Cugera | 4zida.rs
Boze Cugera | 4zida.rs
Boze Cugera | 4zida.rs
Boze Cugera | 4zida.rs
Boze Cugera | 4zida.rs
59

Boze Cugera

Higijenski Zavod, Gradske lokacije, Kraljevo

85.000 €

362 €/m²

235m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
Voje Veljkovića | 4zida.rs
16

Voje Veljkovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

330.000 €

2.845 €/m²

116m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
18

Resnik

Rakovica opština, Beograd

175.000 €

761 €/m²

230m² | 8 soba | uknjiženo
Ažurirano 03.05.2026.
Malo Golovode | 4zida.rs
Malo Golovode | 4zida.rs
Malo Golovode | 4zida.rs
Malo Golovode | 4zida.rs
Malo Golovode | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Malo Golovode

Gradske lokacije, Kruševac

220.000 €

478 €/m²

460m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
35

Kajuhova

Denino Brdo, Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

210.000 €

600 €/m²

350m² | 13 soba | uknjiženo
Firma • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Radino Brdo | 4zida.rs
Radino Brdo | 4zida.rs
Radino Brdo | 4zida.rs
Radino Brdo | 4zida.rs
Radino Brdo | 4zida.rs
29
Logo agencije

Radino Brdo

Gradske lokacije, Valjevo

87.000 €

177 €/m²

492m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Mijaila Radovića | 4zida.rs
Mijaila Radovića | 4zida.rs
Mijaila Radovića | 4zida.rs
Mijaila Radovića | 4zida.rs
Mijaila Radovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mijaila Radovića

Gradske lokacije, Zlatibor

500.000 €

1.366 €/m²

366m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾