Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.942 oglasa

Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
36
Logo agencije

Kutleš

Kutleš , Okolne lokacije, Leskovac

90.000 €

643 €/m²

140m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
Kutleš | 4zida.rs
36
Logo agencije

Kutleš

Kutleš , Okolne lokacije, Leskovac

90.000 €

643 €/m²

140m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
17

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

50.000 €

250 €/m²

200m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 22.8 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
Elemir | 4zida.rs
26

Elemir

Okolne lokacije, Zrenjanin

38.000 €

400 €/m²

95m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.68 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
31
Logo agencije

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

568 €/m²

132m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 41.97 a • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Tavankut | 4zida.rs
Tavankut | 4zida.rs
Tavankut | 4zida.rs
Tavankut | 4zida.rs
Tavankut | 4zida.rs
10

Tavankut

Okolne lokacije, Subotica

55.000 €

679 €/m²

81m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 30.82 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Trstenik

100.000 €

833 €/m²

120m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
18

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

160.000 €

541 €/m²

296m² | 5 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.54 a •
Ažurirano 15.05.2026.
Cvije Kukolja | 4zida.rs
Cvije Kukolja | 4zida.rs
Cvije Kukolja | 4zida.rs
Cvije Kukolja | 4zida.rs
Cvije Kukolja | 4zida.rs
18
Logo agencije

Cvije Kukolja

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

150.000 €

833 €/m²

180m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Nemanjina 15V | 4zida.rs
Nemanjina 15V | 4zida.rs
Nemanjina 15V | 4zida.rs
Nemanjina 15V | 4zida.rs
Nemanjina 15V | 4zida.rs
11
Logo agencije

Nemanjina 15V

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

119.000 €

1.308 €/m²

91m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
22
Logo agencije

Ivanovačka ulica

Omoljica, Okolne lokacije, Pančevo

115.000 €

1.643 €/m²

70m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kamičak | 4zida.rs
Kamičak | 4zida.rs
Kamičak | 4zida.rs
Kamičak | 4zida.rs
Kamičak | 4zida.rs
41
Logo agencije

Kamičak

Gradske lokacije, Šabac

160.000 €

1.088 €/m²

147m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
37
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

890.000 €

3.518 €/m²

253m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
Vikend Naselje 90 | 4zida.rs
Vikend Naselje 90 | 4zida.rs
Vikend Naselje 90 | 4zida.rs
Vikend Naselje 90 | 4zida.rs
Vikend Naselje 90 | 4zida.rs
29

Vikend Naselje 90

Palić, Okolne lokacije, Subotica

143.000 €

1.388 €/m²

103m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Mira 47 | 4zida.rs
Mira 47 | 4zida.rs
Mira 47 | 4zida.rs
Mira 47 | 4zida.rs
Mira 47 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Mira 47

Palić, Okolne lokacije, Subotica

275.000 €

982 €/m²

280m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Radnička | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Radnička

Gradske lokacije, Vrbas

140.000 €

986 €/m²

142m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Save Kovačevića

Centar, Gradske lokacije, Vranje

175.000 €

1.606 €/m²

109m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.75 a • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Anatema BB | 4zida.rs
Anatema BB | 4zida.rs
Anatema BB | 4zida.rs
Anatema BB | 4zida.rs
Anatema BB | 4zida.rs
20

Anatema BB

Kaluđerske Bare, Tara

350.000 €

5.385 €/m²

65m² | 2 sobe | uknjiženo
Ažurirano 15.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
30
Logo agencije

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

149.000 €

1.242 €/m²

120m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.2 a • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
Trg Fontana | 4zida.rs
3

Trg Fontana

Okolne lokacije, Kruševac

12.000 €

400 €/m²

30m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
37383940

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾