Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.944 oglasa

Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
18

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

350.000 €

3.241 €/m²

108m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.11 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
Galebova | 4zida.rs
18

Galebova

Stari Slankamen, Okolne lokacije, Inđija

220.000 €

3.099 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
Kać | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kać

Okolne lokacije, Novi Sad

290.000 €

1.472 €/m²

197m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Morović | 4zida.rs
Morović | 4zida.rs
Morović | 4zida.rs
Morović | 4zida.rs
Morović | 4zida.rs
17
Logo agencije

Morović

Okolne lokacije, Šid

180.000 €

1.125 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
Mičkei | 4zida.rs
16

Mičkei

Gradske lokacije, Zrenjanin

59.000 €

450 €/m²

131m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
12
Logo agencije

Dudova Šuma

Gradske lokacije, Subotica

37.000 €

370 €/m²

100m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.84 a •
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar Nikole Pašića | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića | 4zida.rs
Bulevar Nikole Pašića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Bulevar Nikole Pašića

Centar, Gradske lokacije, Leskovac

149.000 €

1.088 €/m²

137m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
12

Vrdila

Okolne lokacije, Kraljevo

45.000 €

608 €/m²

74m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
13

Gaglovo

Okolne lokacije, Kruševac

18.000 €

257 €/m²

70m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Nemanjina

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

119.000 €

1.308 €/m²

91m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
14

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

85.000 €

509 €/m²

167m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.62 a •
Ažurirano 12.05.2026.
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Novosadska

Batajnica, Zemun opština, Beograd

95.000 €

1.638 €/m²

58m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
Beogradski Put | 4zida.rs
8

Beogradski Put

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

22.000 €

393 €/m²

56m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
21
Logo agencije

Maksima Gorkog

Gradske lokacije, Smederevska Palanka

149.000 €

487 €/m²

306m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
Južnomoravskih brigada | 4zida.rs
4
Logo agencije

Južnomoravskih brigada

Gradske lokacije, Suva Reka

170.000 €

680 €/m²

250m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
RADE KONDIĆ | 4zida.rs
24
Logo agencije

RADE KONDIĆ

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

245.000 €

1.885 €/m²

130m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
Vinorača | 4zida.rs
32

Vinorača

Okolne lokacije, Jagodina

105.000 €

1.050 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

278.100 €

1.312 €/m²

212m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
17

Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

295.000 €

738 €/m²

400m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
Palilula | 4zida.rs
13
Logo agencije

Palilula

Gradske lokacije, Niš

123.000 €

1.500 €/m²

82m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
34353637

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾