Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.945 oglasa

Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

257.500 €

1.281 €/m²

201m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.88 a • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
bagdala | 4zida.rs
bagdala | 4zida.rs
bagdala | 4zida.rs
bagdala | 4zida.rs
bagdala | 4zida.rs
7

bagdala

Bagdala, Gradske lokacije, Kruševac

182.000 €

910 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
18

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

56.000 €

1.120 €/m²

50m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 19.86 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Mala Vrbica | 4zida.rs
Mala Vrbica | 4zida.rs
Mala Vrbica | 4zida.rs
Mala Vrbica | 4zida.rs
4
Logo agencije

Mala Vrbica

Mladenovac opština, Beograd

200.000 €

667 €/m²

300m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
Lipovačka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Lipovačka

Guncati, Barajevo opština, Beograd

100.000 €

909 €/m²

110m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 12.5 a • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
25

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

85.000 €

766 €/m²

111m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.02 a • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
16
Logo agencije

Donji Barbeš

Okolne lokacije, Gadžin Han

39.000 €

217 €/m²

180m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
16
Logo agencije

Donji Barbeš

Okolne lokacije, Gadžin Han

39.000 €

217 €/m²

180m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
Donji Barbeš | 4zida.rs
16
Logo agencije

Donji Barbeš

Okolne lokacije, Gadžin Han

39.000 €

217 €/m²

180m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

612.850 €

1.226 €/m²

500m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
23
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

270.000 €

2.477 €/m²

109m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 55.98 a • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Aleksandrovo

Okolne lokacije, Merošina

38.000 €

362 €/m²

105m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Aleksandrovo

Okolne lokacije, Merošina

38.000 €

362 €/m²

105m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
16
Logo agencije

Aleksandrovo

Okolne lokacije, Merošina

38.000 €

362 €/m²

105m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15

Gradske lokacije

Zrenjanin

80.000 €

476 €/m²

168m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2.3 a •
Ažurirano 09.05.2026.
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ive Andrica

Ribnica, Gradske lokacije, Kraljevo

315.000 €

651 €/m²

484m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.84 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Sase Simeunovica | 4zida.rs
Sase Simeunovica | 4zida.rs
Sase Simeunovica | 4zida.rs
Sase Simeunovica | 4zida.rs
Sase Simeunovica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Sase Simeunovica

Dučina, Sopot opština, Beograd

46.500 €

1.163 €/m²

40m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11 a • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
Pocerski Metković | 4zida.rs
32

Pocerski Metković

Okolne lokacije, Šabac

31.000 €

310 €/m²

100m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 09.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
13
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

286.340 €

2.807 €/m²

102m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Miloša Vasića | 4zida.rs
Miloša Vasića | 4zida.rs
Miloša Vasića | 4zida.rs
Miloša Vasića | 4zida.rs
Miloša Vasića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miloša Vasića

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

250.000 €

909 €/m²

275m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
33343536

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾