Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.944 oglasa

Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
24
Logo agencije

Gajevi

Okolne lokacije, Zlatibor

239.000 €

2.656 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

138.000 €

1.122 €/m²

123m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.81 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Zova

Okolne lokacije, Zlatibor

460.000 €

2.690 €/m²

171m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.11 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
30

Veliko Polje

Okolne lokacije, Kragujevac

134.000 €

647 €/m²

207m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

548 €/m²

73m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 10.05.2026.
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
25
Logo agencije

Gračac

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

120.000 €

1.091 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.184 €/m²

76m²
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

140.000 €

800 €/m²

175m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Knjaževac

90.000 €

1.011 €/m²

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
8

Čurug

Okolne lokacije, Žabalj

222.000 €

1.820 €/m²

122m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Male Pčelice | 4zida.rs
Male Pčelice | 4zida.rs
Male Pčelice | 4zida.rs
Male Pčelice | 4zida.rs
4

Male Pčelice

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.622 €/m²

74m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.
Ilinska | 4zida.rs
Ilinska | 4zida.rs
Ilinska | 4zida.rs
Ilinska | 4zida.rs
Ilinska | 4zida.rs
10

Ilinska

Ilino, Okolne lokacije, Boljevac

18.000 €

474 €/m²

38m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
27. Oktobar | 4zida.rs
27. Oktobar | 4zida.rs
27. Oktobar | 4zida.rs
27. Oktobar | 4zida.rs
27. Oktobar | 4zida.rs
23

27. Oktobar

Hrtkovci, Okolne lokacije, Ruma

95.000 €

950 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
8

Vojvođanska

Slankamenački Vinogradi, Okolne lokacije, Inđija

40.285 €

7 €/m²

5755m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
9

Železnička

Okolne lokacije, Jagodina

19.000 €

241 €/m²

79m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Mastine | 4zida.rs
Mastine | 4zida.rs
Mastine | 4zida.rs
Mastine | 4zida.rs
Mastine | 4zida.rs
7

Mastine

Šarbanovac, Okolne lokacije, Sokobanja

22.000 €

229 €/m²

96m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
Sterijina 4 | 4zida.rs
13

Sterijina 4

Čortanovci, Okolne lokacije, Inđija

95.000 €

37 €/m²

2569m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Donji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

19.000 €

792 €/m²

24m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
Donji Matejevac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Donji Matejevac

Okolne lokacije, Niš

19.000 €

792 €/m²

24m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Virovac | 4zida.rs
Virovac | 4zida.rs
Virovac | 4zida.rs
Virovac | 4zida.rs
Virovac | 4zida.rs
9

Virovac

Okolne lokacije, Mionica

60.000 €

833 €/m²

72m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
30313233

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾