Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.945 oglasa

Arsićki Put | 4zida.rs
Arsićki Put | 4zida.rs
Arsićki Put | 4zida.rs
Arsićki Put | 4zida.rs
Arsićki Put | 4zida.rs
15

Arsićki Put

Gradske lokacije, Velika Plana

50.000 €

472 €/m²

106m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
21

Gradske lokacije

Jagodina

52.000 €

1.040 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Pomoravska | 4zida.rs
Pomoravska | 4zida.rs
Pomoravska | 4zida.rs
Pomoravska | 4zida.rs
Pomoravska | 4zida.rs
12

Pomoravska

Gradske lokacije, Velika Plana

92.000 €

1.150 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Glavna | 4zida.rs
Glavna | 4zida.rs
Glavna | 4zida.rs
Glavna | 4zida.rs
Glavna | 4zida.rs
10
Logo agencije

Glavna

Gradske lokacije, Titel

103.000 €

1.010 €/m²

102m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
24
Logo agencije

Vojvođanska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

280.000 €

1.489 €/m²

188m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.79 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
Partizanskih kurira | 4zida.rs
20
Logo agencije

Partizanskih kurira

Erdeč, Okolne lokacije, Kragujevac

119.000 €

1.026 €/m²

116m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
24
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

320.000 €

1.871 €/m²

171m² | 5 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.5 a • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
Sloboda | 4zida.rs
32
Logo agencije

Sloboda

Okolne lokacije, Zlatibor

200.000 €

2.222 €/m²

90m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
28
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

320.000 €

2.540 €/m²

126m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
2
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

185.000 €

1.529 €/m²

121m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
Gajevi | 4zida.rs
24
Logo agencije

Gajevi

Okolne lokacije, Zlatibor

239.000 €

2.656 €/m²

90m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
Okolne lokacije | 4zida.rs
14
Logo agencije

Okolne lokacije

Zlatibor

138.000 €

1.122 €/m²

123m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.81 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
Zova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Zova

Okolne lokacije, Zlatibor

460.000 €

2.690 €/m²

171m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.11 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
Veliko Polje | 4zida.rs
30

Veliko Polje

Okolne lokacije, Kragujevac

134.000 €

647 €/m²

207m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
Karla Marksa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Karla Marksa

Debeljača, Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

548 €/m²

73m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 10.05.2026.
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
25
Logo agencije

Gračac

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

120.000 €

1.091 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

90.000 €

1.184 €/m²

76m²
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

140.000 €

800 €/m²

175m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Knjaževac

90.000 €

1.011 €/m²

89m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
Čurug | 4zida.rs
8

Čurug

Okolne lokacije, Žabalj

222.000 €

1.820 €/m²

122m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
29303132

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾