Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvoroetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Četveroetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

151 oglas

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15

Gradske lokacije

Inđija

160.000 €

1.067 €/m²

150m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vučinac | 4zida.rs
Vučinac | 4zida.rs
Vučinac | 4zida.rs
Vučinac | 4zida.rs
Vučinac | 4zida.rs
20

Vučinac

Glumčevo Brdo, Barajevo opština, Beograd

494.500 €

695 €/m²

711m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

520.000 €

3.421 €/m²

152m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

520.000 €

3.421 €/m²

152m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
SENJAK | 4zida.rs
10
Logo agencije

SENJAK

Senjak, Savski Venac, Beograd

1.200.000 €

5.000 €/m²

240m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.2 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
10
Logo agencije

DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.200.000 €

2.791 €/m²

430m² | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2.5 a • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
DEDINJE | 4zida.rs
10
Logo agencije

DEDINJE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.200.000 €

2.791 €/m²

430m² | uknjiženo
Ažurirano 12.05.2026.
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
FILMSKI GRAD | 4zida.rs
10
Logo agencije

FILMSKI GRAD

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

950.000 €

3.519 €/m²

270m²
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 2 a • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ratković  | 4zida.rs
Ratković  | 4zida.rs
Ratković  | 4zida.rs
Ratković  | 4zida.rs
Ratković  | 4zida.rs
18

Ratković

Okolne lokacije, Rekovac

23.000 €

359 €/m²

64m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Rospi Ćuprija | 4zida.rs
Rospi Ćuprija | 4zida.rs
Rospi Ćuprija | 4zida.rs
Rospi Ćuprija | 4zida.rs
Rospi Ćuprija | 4zida.rs
20
Logo agencije

Rospi Ćuprija

Palilula opština, Beograd

395.000 €

1.162 €/m²

340m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Oračka | 4zida.rs
Oračka | 4zida.rs
Oračka | 4zida.rs
Oračka | 4zida.rs
Oračka | 4zida.rs
7

Oračka

Centar, Zemun opština, Beograd

470.000 €

1.836 €/m²

256m² | 6 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Delimično uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Žanke Stokić | 4zida.rs
Žanke Stokić | 4zida.rs
Žanke Stokić | 4zida.rs
Žanke Stokić | 4zida.rs
Žanke Stokić | 4zida.rs
30
Logo agencije

Žanke Stokić

Senjak, Savski Venac, Beograd

1.200.000 €

4.898 €/m²

245m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Crikvenička | 4zida.rs
Crikvenička | 4zida.rs
Crikvenička | 4zida.rs
Crikvenička | 4zida.rs
Crikvenička | 4zida.rs
12
Logo agencije

Crikvenička

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

1.600.000 €

1.472 €/m²

1087m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
Kajuhova | 4zida.rs
35

Kajuhova

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

210.000 €

600 €/m²

350m² | 15 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.
Grabovac  | 4zida.rs
Grabovac  | 4zida.rs
Grabovac  | 4zida.rs
Grabovac  | 4zida.rs
Grabovac  | 4zida.rs
28

Grabovac

Okolne lokacije, Trstenik

260.000 €

542 €/m²

480m² | 10 soba | uknjiženo
Ažurirano 10.05.2026.
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
Žarkovačka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Žarkovačka

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

690.000 €

2.614 €/m²

264m² | 5 soba | uknjiženo
Ažurirano 09.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
31

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

230.000 €

487 €/m²

472m² | 6 soba | uknjiženo
Ažurirano 08.05.2026.
BOGOSAVA FILIPOVICA | 4zida.rs
BOGOSAVA FILIPOVICA | 4zida.rs
BOGOSAVA FILIPOVICA | 4zida.rs
BOGOSAVA FILIPOVICA | 4zida.rs
BOGOSAVA FILIPOVICA | 4zida.rs
20

BOGOSAVA FILIPOVICA

Ralja, Sopot opština, Beograd

280.000 €

1.120 €/m²

250m²
Agencija • Četveroetažna • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Senjak | 4zida.rs
Senjak | 4zida.rs
Senjak | 4zida.rs
Senjak | 4zida.rs
Senjak | 4zida.rs
42
Logo agencije

Senjak

Savski Venac, Beograd

1.850.000 €

2.918 €/m²

634m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Površina dvorišta: 4.45 a • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Potes Spomen Park | 4zida.rs

Potes Spomen Park

Lozničko Polje, Gradske lokacije, Čačak

200.000 €

299 €/m²

668m² | 11 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾