Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.945 oglasa

Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
14

Palić

Okolne lokacije, Subotica

200.000 €

1.802 €/m²

111m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 9.82 a •
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Kruševac

80.000 €

1.333 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
Kneza Mihaila | 4zida.rs
17

Kneza Mihaila

Gradske lokacije, Loznica

140.000 €

1.217 €/m²

115m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Sremčica

Čukarica opština, Beograd

360.000 €

1.200 €/m²

300m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
8
Logo agencije

Novi Žednik

Okolne lokacije, Subotica

30.000 €

370 €/m²

81m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.5 a • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
Novi Žednik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Novi Žednik

Okolne lokacije, Subotica

40.000 €

325 €/m²

123m² | 3 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 12.94 a • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
Jadranska | 4zida.rs
6

Jadranska

Centar, Gradske lokacije, Leskovac

92.000 €

868 €/m²

106m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Letnjikovac | 4zida.rs
Letnjikovac | 4zida.rs
Letnjikovac | 4zida.rs
Letnjikovac | 4zida.rs
Letnjikovac | 4zida.rs
18
Logo agencije

Letnjikovac

Okolne lokacije, Šabac

39.500 €

718 €/m²

55m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
Rakovac | 4zida.rs
10

Rakovac

Okolne lokacije, Beočin

96.800 €

1.467 €/m²

66m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Parunovac | 4zida.rs

Parunovac

Okolne lokacije, Kruševac

65.000 €

586 €/m²

111m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vožda Karađorđa

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

145.000 €

2.132 €/m²

68m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Prijezdina | 4zida.rs
Prijezdina | 4zida.rs
Prijezdina | 4zida.rs
Prijezdina | 4zida.rs
Prijezdina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Prijezdina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

330.000 €

1.988 €/m²

166m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
22

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

220.000 €

688 €/m²

320m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.67 a • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
25

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

250.000 €

1.420 €/m²

176m² | 7 soba
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 11.05.2026.
Branimira Krnjajića 16A | 4zida.rs
Branimira Krnjajića 16A | 4zida.rs
Branimira Krnjajića 16A | 4zida.rs
Branimira Krnjajića 16A | 4zida.rs
Branimira Krnjajića 16A | 4zida.rs
12

Branimira Krnjajića 16A

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

179.000 €

1.989 €/m²

90m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
Ilićevo | 4zida.rs
21

Ilićevo

Gradske lokacije, Kragujevac

155.000 €

649 €/m²

239m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.71 a • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
Denino Brdo | 4zida.rs
12

Denino Brdo

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

155.000 €

603 €/m²

257m²
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
24

Šumarice

Gradske lokacije, Kragujevac

175.000 €

599 €/m²

292m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.83 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
14

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

295.000 €

641 €/m²

460m²
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 11.05.2026.
Kraljevačka 37 | 4zida.rs
Kraljevačka 37 | 4zida.rs
Kraljevačka 37 | 4zida.rs
Kraljevačka 37 | 4zida.rs
4

Kraljevačka 37

Gradske lokacije, Ruma

130.000 €

1.625 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
27282930

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾