Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.948 oglasa

Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
5

Železnička 16A

Gradske lokacije, Inđija

1 €

0 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
Rumenka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Rumenka

Okolne lokacije, Novi Sad

206.000 €

1.471 €/m²

140m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
30
Logo agencije

Gradske lokacije

Srbobran

141.500 €

708 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

65.000 €

2.241 €/m²

29m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
36
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

220.000 €

1.549 €/m²

142m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 11.93 a • Uknjižen • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Vršac

130.000 €

707 €/m²

184m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
4. Crnogorska | 4zida.rs
4. Crnogorska | 4zida.rs
4. Crnogorska | 4zida.rs
4. Crnogorska | 4zida.rs
4. Crnogorska | 4zida.rs
13

4. Crnogorska

Ribnica, Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.172 €/m²

64m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mihajla Pupina

Golubinci, Okolne lokacije, Stara Pazova

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 2 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
Mali Radanovac | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mali Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

80.000 €

537 €/m²

149m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.25 a • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
4
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

350.000 €

1.636 €/m²

214m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 289.49 a •
Ažurirano 14.05.2026.
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
Bajnat | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bajnat

Gradske lokacije, Subotica

300.000 €

1.079 €/m²

278m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Opština Kikinda, Bašaid | 4zida.rs
Opština Kikinda, Bašaid | 4zida.rs
Opština Kikinda, Bašaid | 4zida.rs
Opština Kikinda, Bašaid | 4zida.rs
Opština Kikinda, Bašaid | 4zida.rs
11
Logo agencije

Opština Kikinda, Bašaid

Bašaid, Okolne lokacije, Kikinda

80.000 €

630 €/m²

127m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.41 a • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
Opština Žitište, Torak | 4zida.rs
13
Logo agencije

Opština Žitište, Torak

Torak, Okolne lokacije, Žitište

45.000 €

145 €/m²

310m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 15.87 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
8
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Klek

Klek, Okolne lokacije, Zrenjanin

60.000 €

212 €/m²

283m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.59 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Opština Zrenjanin, Lukino Selo | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Lukino Selo | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Lukino Selo | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Lukino Selo | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Lukino Selo | 4zida.rs
7
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Lukino Selo

Lukino Selo, Okolne lokacije, Zrenjanin

40.000 €

290 €/m²

138m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 15.21 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
Zrenjanin, 4. jul | 4zida.rs
15
Logo agencije

Zrenjanin, 4. jul

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

189.000 €

844 €/m²

224m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 3.07 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
19
Logo agencije

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

77.000 €

675 €/m²

114m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.86 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
16

Gradske lokacije

Bačka Topola

50.000 €

538 €/m²

93m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
23
Logo agencije

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

233.000 €

1.226 €/m²

190m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

236.900 €

3.433 €/m²

69m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2766 a • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾