Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.948 oglasa

Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Klek | 4zida.rs
12
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Klek

Klek, Okolne lokacije, Zrenjanin

60.000 €

625 €/m²

96m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

54.000 €

289 €/m²

187m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 6.98 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

66.000 €

344 €/m²

192m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.22 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
26
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

210.000 €

1.180 €/m²

178m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.79 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Kruševac

65.000 €

970 €/m²

67m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
Radanovac | 4zida.rs
15
Logo agencije

Radanovac

Gradske lokacije, Subotica

32.000 €

525 €/m²

61m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.51 a • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Višljanska | 4zida.rs
Višljanska | 4zida.rs
Višljanska | 4zida.rs
Višljanska | 4zida.rs
Višljanska | 4zida.rs
22

Višljanska

Amerić, Mladenovac opština, Beograd

300.000 €

1.099 €/m²

273m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
13

Komirić

Okolne lokacije, Osečina

38.000 €

594 €/m²

64m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Nikola Tesla | 4zida.rs
Nikola Tesla | 4zida.rs
Nikola Tesla | 4zida.rs
Nikola Tesla | 4zida.rs
Nikola Tesla | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nikola Tesla

Stupnica , Okolne lokacije, Leskovac

39.000 €

488 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
3

Rasinska

Majdevo, Okolne lokacije, Kruševac

25.000 €

313 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Vojvođanska

Rumenka, Okolne lokacije, Novi Sad

180.360 €

1.804 €/m²

100m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
Miladina Pećinara | 4zida.rs
4
Logo agencije

Miladina Pećinara

Gradske lokacije, Aranđelovac

139.000 €

1.376 €/m²

101m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
Beška | 4zida.rs
9

Beška

Okolne lokacije, Inđija

58.000 €

580 €/m²

100m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Padina | 4zida.rs
Padina | 4zida.rs
Padina | 4zida.rs
Padina | 4zida.rs
Padina | 4zida.rs
11

Padina

Okolne lokacije, Kovačica

40.000 €

526 €/m²

76m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Širi Centar | 4zida.rs
Širi Centar | 4zida.rs
Širi Centar | 4zida.rs
Širi Centar | 4zida.rs
Širi Centar | 4zida.rs
36

Širi Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

150.000 €

728 €/m²

206m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Šajkaška | 4zida.rs
1
Logo agencije

Šajkaška

Čurug, Okolne lokacije, Žabalj

31.930 €

450 €/m²

71m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
22

Nebojše Tijanića

Zaklopača, Okolne lokacije, Kraljevo

140.000 €

1.750 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
19
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

220.000 €

675 €/m²

326m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.4 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
Gat | 4zida.rs
24
Logo agencije

Gat

Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

679 €/m²

184m² | 12 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.09 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
18
Logo agencije

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

67.000 €

779 €/m²

86m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.36 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
14151617

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾