Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Jednoetažna

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija, Jednoetažna

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.948 oglasa

Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
Jug Bogdanovac | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jug Bogdanovac

Gradske lokacije, Merošina

20.000 €

233 €/m²

86m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
24
Logo agencije

Šumatovačka

Čamurlija, Okolne lokacije, Niš

550.000 €

1.580 €/m²

348m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
Prosek | 4zida.rs
26
Logo agencije

Prosek

Okolne lokacije, Niš

120.000 €

571 €/m²

210m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
7

Gakovo

Okolne lokacije, Sombor

20.000 €

282 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Berčinac | 4zida.rs
Berčinac | 4zida.rs
Berčinac | 4zida.rs
Berčinac | 4zida.rs
Berčinac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Berčinac

Okolne lokacije, Niš

28.000 €

341 €/m²

82m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Trupale | 4zida.rs
Trupale | 4zida.rs
Trupale | 4zida.rs
Trupale | 4zida.rs
Trupale | 4zida.rs
17
Logo agencije

Trupale

Okolne lokacije, Niš

87.000 €

604 €/m²

144m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Kninska | 4zida.rs
Kninska | 4zida.rs
Kninska | 4zida.rs
Kninska | 4zida.rs
Kninska | 4zida.rs
28
Logo agencije

Kninska

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

180.000 €

882 €/m²

204m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Kovanlučka | 4zida.rs
Kovanlučka | 4zida.rs
Kovanlučka | 4zida.rs
Kovanlučka | 4zida.rs
Kovanlučka | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Gradske lokacije, Niš

107.000 €

446 €/m²

240m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
Gabrovački put 2. deo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Gabrovački put 2. deo

Ćele Kula, Bulevar Dr Zorana Đinđića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

50.000 €

667 €/m²

75m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
vikend naselje | 4zida.rs
vikend naselje | 4zida.rs
vikend naselje | 4zida.rs
vikend naselje | 4zida.rs
vikend naselje | 4zida.rs
47
Logo agencije

vikend naselje

Fruška Gora

499.000 €

1.559 €/m²

320m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
Pere Todorovića | 4zida.rs
22
Logo agencije

Pere Todorovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

690.000 €

2.012 €/m²

343m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bračka | 4zida.rs
Bračka | 4zida.rs
Bračka | 4zida.rs
Bračka | 4zida.rs
Bračka | 4zida.rs
23
Logo agencije

Bračka

Donji Komren, Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

141.000 €

750 €/m²

188m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Milatovac | 4zida.rs
Milatovac | 4zida.rs
Milatovac | 4zida.rs
Milatovac | 4zida.rs
Milatovac | 4zida.rs
18

Milatovac

Okolne lokacije, Batočina

155.000 €

1.148 €/m²

135m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
11

Jazak

Gradske lokacije, Irig

75.000 €

1.071 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Muškatla | 4zida.rs
Muškatla | 4zida.rs
Muškatla | 4zida.rs
Muškatla | 4zida.rs
Muškatla | 4zida.rs
15

Muškatla

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

125.000 €

919 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Golubova | 4zida.rs
Golubova | 4zida.rs
Golubova | 4zida.rs
Golubova | 4zida.rs
Golubova | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
novo u ponudi
8

Golubova

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

69.000 €

575 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
17
Logo agencije

Barajevo (mesto)

Barajevo opština, Beograd

253.000 €

2.108 €/m²

120m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
Donje Vlase | 4zida.rs
4
Logo agencije

Donje Vlase

Okolne lokacije, Niš

49.000 €

471 €/m²

104m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bratstva i jedinstva

Vranić, Barajevo opština, Beograd

250.000 €

627 €/m²

399m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 22 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
24
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

320.000 €

1.871 €/m²

171m² | 5 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.5 a • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
10111213

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾