Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Vlasnik
do 80.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od vlasnika | Srbija, Do 80.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

134 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
20

Gradske lokacije

Novi Bečej

80.000 €

800 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Sonje Marinković 52a | 4zida.rs
Sonje Marinković 52a | 4zida.rs
Sonje Marinković 52a | 4zida.rs
Sonje Marinković 52a | 4zida.rs
Sonje Marinković 52a | 4zida.rs
Top
17

Sonje Marinković 52a

Farkaždin, Okolne lokacije, Zrenjanin

41.000 €

363 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Vrdnička | 4zida.rs
Top
12

Vrdnička

Drenovac, Okolne lokacije, Šabac

40.000 €

267 €/m²

150m² | 4 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Veliko Središte | 4zida.rs
Veliko Središte | 4zida.rs
Veliko Središte | 4zida.rs
Veliko Središte | 4zida.rs
Veliko Središte | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8

Veliko Središte

Okolne lokacije, Vršac

41.999 €

382 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Top
5

Rentgenova

Gradske lokacije, Vranje

75.000 €

1.042 €/m²

72m² | 6 soba | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
8.Marta | 4zida.rs
8.Marta | 4zida.rs
8.Marta | 4zida.rs
8.Marta | 4zida.rs
8.Marta | 4zida.rs
Top
8

8.Marta

Vranovo, Okolne lokacije, Smederevo

45.000 €

450 €/m²

100m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Solunskih Dobrovoljaca 162 | 4zida.rs
Solunskih Dobrovoljaca 162 | 4zida.rs
Solunskih Dobrovoljaca 162 | 4zida.rs
Solunskih Dobrovoljaca 162 | 4zida.rs
Solunskih Dobrovoljaca 162 | 4zida.rs
Top
16

Solunskih Dobrovoljaca 162

Aleksa Šantić, Okolne lokacije, Sombor

16.000 €

200 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
Mionička | 4zida.rs
Mionička | 4zida.rs
Mionička | 4zida.rs
Mionička | 4zida.rs
Mionička | 4zida.rs
8

Mionička

Paune, Okolne lokacije, Valjevo

52.000 €

156 €/m²

334m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Nova Tibuška | 4zida.rs
Nova Tibuška | 4zida.rs
Nova Tibuška | 4zida.rs
Nova Tibuška | 4zida.rs
Nova Tibuška | 4zida.rs
13

Nova Tibuška

Tibužde, Okolne lokacije, Vranje

46.000 €

307 €/m²

150m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
13

Palić

Okolne lokacije, Subotica

38.000 €

317 €/m²

120m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
Komirić | 4zida.rs
13

Komirić

Okolne lokacije, Osečina

38.000 €

594 €/m²

64m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetog Save 2 | 4zida.rs
Svetog Save 2 | 4zida.rs
Svetog Save 2 | 4zida.rs
Svetog Save 2 | 4zida.rs
Svetog Save 2 | 4zida.rs
7

Svetog Save 2

Donja Lokošnica, Okolne lokacije, Leskovac

12.000 €

120 €/m²

100m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Gornji Potes 1 | 4zida.rs
Gornji Potes 1 | 4zida.rs
Gornji Potes 1 | 4zida.rs
Gornji Potes 1 | 4zida.rs
Gornji Potes 1 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Gornji Potes 1

Divci, Okolne lokacije, Valjevo

49.000 €

490 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
Železnička 16A | 4zida.rs
5

Železnička 16A

Gradske lokacije, Inđija

1 €

0 €/m²

220m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Jna 17 | 4zida.rs
Jna 17 | 4zida.rs
Jna 17 | 4zida.rs
Jna 17 | 4zida.rs
Jna 17 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
39

Jna 17

Gradske lokacije, Nova Crnja

39.000 €

71 €/m²

550m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
Moše Pijade 31 | 4zida.rs
16

Moše Pijade 31

Ralja, Sopot opština, Beograd

63.000 €

630 €/m²

100m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
Kelebija | 4zida.rs
8

Kelebija

Okolne lokacije, Subotica

70.000 €

500 €/m²

140m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
Triglavska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Triglavska

Novo Selo, Gradske lokacije, Subotica

54.900 €

499 €/m²

110m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
Senćanski Put | 4zida.rs
5

Senćanski Put

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

34.000 €

272 €/m²

125m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
12

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

40.000 €

500 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾