Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Agencija
do 20.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od agencije | Srbija, Do 20.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

198 oglasa

Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
Opština Zrenjanin, Taraš | 4zida.rs
6
Logo agencije

Opština Zrenjanin, Taraš

Taraš, Okolne lokacije, Zrenjanin

15.000 €

100 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10.79 a • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Knez Miloša | 4zida.rs
Knez Miloša | 4zida.rs
2
Logo agencije

Knez Miloša

Orašje, Gradske lokacije, Vlasotince

16.000 €

180 €/m²

89m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Knez Miloša | 4zida.rs
Knez Miloša | 4zida.rs
2
Logo agencije

Knez Miloša

Orašje, Gradske lokacije, Vlasotince

16.000 €

180 €/m²

89m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Knez Miloša | 4zida.rs
Knez Miloša | 4zida.rs
2
Logo agencije

Knez Miloša

Orašje, Gradske lokacije, Vlasotince

16.000 €

180 €/m²

89m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
17

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

20.000 €

400 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 21.62 a • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Stanišić | 4zida.rs
1
Logo agencije

Stanišić

Okolne lokacije, Sombor

17.000 €

79 €/m²

216m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17 a • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
Makova Sedmica | 4zida.rs
8

Makova Sedmica

Gradske lokacije, Subotica

11.000 €

1.375 €/m²

8m² | 1 soba
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 5.95 a •
Ažurirano 07.05.2026.
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
Lazarevo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Lazarevo

Okolne lokacije, Zrenjanin

17.000 €

447 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18 a • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Konjevići | 4zida.rs
Konjevići | 4zida.rs
Konjevići | 4zida.rs
Konjevići | 4zida.rs
Konjevići | 4zida.rs
7

Konjevići

Okolne lokacije, Čačak

1 €

0 €/m²

250m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Orašac   | 4zida.rs
Orašac   | 4zida.rs
Orašac   | 4zida.rs
Orašac   | 4zida.rs
Orašac   | 4zida.rs
11

Orašac

Okolne lokacije, Leskovac

18.000 €

360 €/m²

50m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
Tudor Vladimiresku | 4zida.rs
4
Logo agencije

Tudor Vladimiresku

Uzdin, Okolne lokacije, Kovačica

20.000 €

85 €/m²

235m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Jovac | 4zida.rs
Jovac | 4zida.rs
Jovac | 4zida.rs
Jovac | 4zida.rs
Jovac | 4zida.rs
10

Jovac

Okolne lokacije, Ćuprija

20.000 €

250 €/m²

80m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7 a • Polunamešteno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Gornje Sinkovce | 4zida.rs
Gornje Sinkovce | 4zida.rs
Gornje Sinkovce | 4zida.rs
Gornje Sinkovce | 4zida.rs
Gornje Sinkovce | 4zida.rs
11

Gornje Sinkovce

Okolne lokacije, Leskovac

16.000 €

133 €/m²

120m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Badovinci | 4zida.rs
Badovinci | 4zida.rs
Badovinci | 4zida.rs
Badovinci | 4zida.rs
Badovinci | 4zida.rs
5

Badovinci

Okolne lokacije, Bogatić

15.000 €

174 €/m²

86m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Pionirski Park | 4zida.rs
Pionirski Park | 4zida.rs
Pionirski Park | 4zida.rs
Pionirski Park | 4zida.rs
Pionirski Park | 4zida.rs
12

Pionirski Park

Centar, Gradske lokacije, Kruševac

1 €

0 €/m²

250m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Duboka | 4zida.rs
Duboka | 4zida.rs
Duboka | 4zida.rs
Duboka | 4zida.rs
Duboka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Duboka

Okolne lokacije, Jagodina

13.000 €

271 €/m²

48m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.7 a • Namešteno • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Bogatić | 4zida.rs
Bogatić | 4zida.rs
Bogatić | 4zida.rs
Bogatić | 4zida.rs
Bogatić | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bogatić

Okolne lokacije, Valjevo

7.000 €

194 €/m²

36m² | 2 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Svetih Vrača | 4zida.rs
Svetih Vrača | 4zida.rs
Svetih Vrača | 4zida.rs
Svetih Vrača | 4zida.rs
Svetih Vrača | 4zida.rs
22

Svetih Vrača

Gradske lokacije, Kruševac

1 €

0 €/m²

60m² | 1 soba | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Bajina Bašta

15.000 €

333 €/m²

45m² | 1 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.9 a • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
14

Gradske lokacije

Batočina

13.000 €

867 €/m²

15m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾