Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Agencija
do 20.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od agencije | Srbija, Do 20.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

189 oglasa

Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
Gakovo | 4zida.rs
7

Gakovo

Okolne lokacije, Sombor

20.000 €

282 €/m²

71m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.
Pambukovica | 4zida.rs
Pambukovica | 4zida.rs
Pambukovica | 4zida.rs
Pambukovica | 4zida.rs
Pambukovica | 4zida.rs
14

Pambukovica

Okolne lokacije, Ub

17.000 €

425 €/m²

40m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11 a • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
Donje Štiplje | 4zida.rs
17

Donje Štiplje

Okolne lokacije, Jagodina

13.000 €

260 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 28.48 a • Polunamešteno
Ažurirano 15.04.2026.
Krivača  | 4zida.rs
Krivača  | 4zida.rs
Krivača  | 4zida.rs
Krivača  | 4zida.rs
Krivača  | 4zida.rs
18

Krivača

Okolne lokacije, Lebane

19.000 €

112 €/m²

170m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
Majur | 4zida.rs
6

Majur

Okolne lokacije, Jagodina

20.000 €

278 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Donja Mutnica | 4zida.rs
Donja Mutnica | 4zida.rs
Donja Mutnica | 4zida.rs
Donja Mutnica | 4zida.rs
Donja Mutnica | 4zida.rs
19

Donja Mutnica

Okolne lokacije, Paraćin

18.000 €

295 €/m²

61m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.04.2026.
Stanišić | 4zida.rs
Stanišić | 4zida.rs
Stanišić | 4zida.rs
Stanišić | 4zida.rs
Stanišić | 4zida.rs
18

Stanišić

Okolne lokacije, Sombor

17.000 €

79 €/m²

216m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16.91 a • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Srpski Miletić | 4zida.rs
Srpski Miletić | 4zida.rs
Srpski Miletić | 4zida.rs
Srpski Miletić | 4zida.rs
Srpski Miletić | 4zida.rs
13

Srpski Miletić

Okolne lokacije, Odžaci

16.000 €

151 €/m²

106m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Prazno
Ažurirano 14.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Boljevac

15.500 €

242 €/m²

64m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 469 a • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
910

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾