Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Agencija
do 20.000 €

  1. Naslovna

Prodaja kuća od agencije | Srbija, Do 20.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

198 oglasa

Žučkovac | 4zida.rs
Žučkovac | 4zida.rs
Žučkovac | 4zida.rs
Žučkovac | 4zida.rs
Žučkovac | 4zida.rs
Top
5

Žučkovac

Okolne lokacije, Sokobanja

19.500 €

325 €/m²

60m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 34 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Modrica | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Modrica

Okolne lokacije, Kruševac

19.900 €

332 €/m²

60m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
Mihajla Pupina | 4zida.rs
12

Mihajla Pupina

Oraovica (Grdelička), Okolne lokacije, Leskovac

11.000 €

524 €/m²

21m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
Maovi  | 4zida.rs
14
Logo agencije

Maovi

Okolne lokacije, Šabac

16.000 €

1.067 €/m²

15m² | 1 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
Ševarice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ševarice

Okolne lokacije, Šabac

17.000 €

283 €/m²

60m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Cvetna | 4zida.rs
Cvetna | 4zida.rs
Cvetna | 4zida.rs
Cvetna | 4zida.rs
Cvetna | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Cvetna

Gradske lokacije, Beočin

1 €

0 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Kupusina | 4zida.rs
Kupusina | 4zida.rs
Kupusina | 4zida.rs
Kupusina | 4zida.rs
Kupusina | 4zida.rs
8

Kupusina

Okolne lokacije, Apatin

18.000 €

144 €/m²

125m²
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Čantavir | 4zida.rs
1

Čantavir

Okolne lokacije, Subotica

19.500 €

157 €/m²

124m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.06 a • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
Ribare | 4zida.rs
15

Ribare

Okolne lokacije, Jagodina

19.000 €

311 €/m²

61m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 443 a • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dedevci

Okolne lokacije, Kraljevo

19.500 €

244 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Tonja | 4zida.rs
Tonja | 4zida.rs
Tonja | 4zida.rs
Tonja | 4zida.rs
Tonja | 4zida.rs
retko u ponudi
11

Tonja

Gradske lokacije, Ćuprija

13.500 €

307 €/m²

44m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15.62 a • Namešteno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
Jovana Rajića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovana Rajića

Gradske lokacije, Titel

18.500 €

220 €/m²

84m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
Gaglovo | 4zida.rs
13

Gaglovo

Okolne lokacije, Kruševac

18.000 €

257 €/m²

70m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2

Centar

Gradske lokacije, Sokobanja

123 €

1 €/m²

167m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 49.9 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
Zorka | 4zida.rs
23

Zorka

Gradske lokacije, Subotica

19.000 €

500 €/m²

38m²
Agencija • Jednoetažna •
Ažurirano 11.05.2026.
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
Melenci | 4zida.rs
7

Melenci

Okolne lokacije, Zrenjanin

15.000 €

2.143 €/m²

7m²
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.04 a •
Ažurirano 11.05.2026.
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
Gornji Račnik | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gornji Račnik

Okolne lokacije, Jagodina

18.000 €

250 €/m²

72m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 14.34 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
Aleksandrovo | 4zida.rs
4

Aleksandrovo

Gradske lokacije, Subotica

20.000 €

317 €/m²

63m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 2 a •
Ažurirano 11.05.2026.
Šanac | 4zida.rs
Šanac | 4zida.rs
Šanac | 4zida.rs
Šanac | 4zida.rs
Šanac | 4zida.rs
8

Šanac

Okolne lokacije, Kruševac

13.500 €

338 €/m²

40m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mišar | 4zida.rs
Mišar | 4zida.rs
Mišar | 4zida.rs
Mišar | 4zida.rs
Mišar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Mišar

Okolne lokacije, Šabac

11.500 €

958 €/m²

12m² | 1 soba | nije uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾